Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei telefont árukeresőn...

Huawei telefont árukeresőn vagy árgépen melyik cégtől érdemes rendelni? (Melyek a megbízhatóak? )

Figyelt kérdés

2020. jan. 4. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Emag, edigital, media markt
2020. jan. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Azok megbízhatóak ahol 2 év GYÁRI garanciát adnak a telefonra.
2020. jan. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
media markt,euronics,extrėm digital,ipon,alza.
2020. jan. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Turbado.hu

Kizárólag új, bontatlan csomagolású telefont árulnak, és ha tönkremegy, nem javítanak, hanem a garancia keretében új telefont kapsz!

Én anno 2015-ben tőlük rendeltem a P7-et, és semmi probléma nem volt! Határidőn belül megérkezett (2 munkanap), és mivel az oldalon nem írták, itthon a garanciapapíron derült ki, hogy GYÁRI garancia van hozzá!

2020. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Botond1999 ***** válasza:
75%

Én is a Turbado-t javaslom. Egyrészt ők a legolcsóbbak egyike, másrészt a garanciális feltételeik jobbak a többinél. Ha gyári hibás a termék, azonnal szó nélkül bontatlan újra cserélik (nekem volt ilyen esetem, és valóban ez történt).

Kisebb összegért vehetsz náluk olyan garanciát is, amellyel ha a készüléked elromlik, nem javítják, hanem azonnal gyári újat adnak helyette.

2020. jan. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok. Ezen azért vitatkoznék, mert egyáltalán nem tartoznak a legolcsóbbak közé, egy telefon indulóárától kb. 10-20 ezerrel drágábbak, viszont cserébe abszolút korrektek és a legjobbat nyújtják!
2020. jan. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ment a zöld kéz mindenkinek,a Turbadoval én is szimpatizálok.
2020. jan. 9. 19:01
 8/10 A kérdező kommentje:

Épp most nézem a Turbadon van P30 pro 210-ért illetve újracsomagolt 180-ért azt írja a weboldal: "A készülék bontott és újra csomagolt. (a gyártó által használt védőfóliákat eltávolították, az összes tartozék kicsomagolásra került).

2 év garancia érvényes az eszközre!

kategória: Újracsomagolt - sérülés nélkül

(refurbished)

OUTLET ."

Egy átcsomagolás és rögtön 30 rugóval csökken az ár????

2020. jan. 9. 19:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan hogyan, mi alapján csökkentik ennyivel, de a folyamat lényege: valaki vásárolt tőlük egy vadonatúj bontatlan terméket, rövid ideig (alig 1 hétig) használta, de valamiért nem volt vele elégedett. Megadott határidőn belül visszaküldte mindennel együtt, ahogy kapta, a webshop alaposan átvizsgálta, de nem talált hibát, így visszacsomagolta, és visszatette a raktárba, újboli eladásra kerül, más megrendelőnek - lényegében ezt jelenti az "újracsomagolt"!

Viszont nem kevered hirtelen másik webshoppal? :/ Turbado-s adatlapon nincs státusz, viszont külön leírják, hogy minden esetben újat küldenek, sőt, garancia keretében is mindenképp új telefont küldenek, nem javítanak!

2020. jan. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
2020. jan. 10. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!