Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem működik a mikrofon, nem...

Nem működik a mikrofon, nem vesz fel hangot az iphone. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy Iphone 7 készülékem van, 1 és fél éve vettem. Már pár hete észre vettem, hogy néha nem vesz fel hangot videófelvétel közben. Később már telefonálni is alig tudtam, mivel el sem indult a hívás vagy elindult de nem hallott a másik személy semmit. Mostanra viszont semmilyen hangot nem tud felvenni, telefonálni sem tudok. Gondolom a mikrofonnal lesz valami gond. Nézzétek el, nem értek hozzá sokat. Természtesen újraindítottam számtalanszor. Köszi a választ előre is.

2020. jan. 5. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Headsettel áthidalható a baj, de kívánni fogod a szervizt.
2020. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát jah... ez mikrofon hibának tűnik.
2020. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd az Apple megjavítja a készülék árának háromszorosáért
2020. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam hogy ez lesz a baj.. őszintén szervizbe nem szívesen vinném, hisz azon az áron szinte tudnék venni egy új készüléket is.

Köszönöm szépen a válaszokat! Ment a zöld pipa.

2020. jan. 6. 19:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól bejáratott, jóhírű (ld pl google maps véleményezések) használtteló boltokban sok esetben tudnak járható megoldást ajánlani értelmes áron.
2020. jan. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Audio IC panel hiba, az enyémnek is ugyanez lett a baja, szervizben azt mondták, hogy cserélik, de a csere után is az az opció áll fent hogy vagy fog működni vagy nem. És a javítás ára így ebből a szempontból nem a legjobb ötlet
2020. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!