Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen sz@r az összes...

Miért ilyen sz@r az összes mobiltelefon szolgáltató (főként mobilinternet terén)?

Figyelt kérdés
A kérdés magáért beszél...
2020. jan. 5. 17:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Csak egy példa: a telekomnál nem engedi lemondani a domino dupla szolgáltatást... vagy lehet én vagyok a hülye...

A Vodafone feltöltős kártyát pedig nem lehet aktiválni...

2020. jan. 5. 17:50
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Őskövulet rendszereket foltozgatnak, ezért nem működik megfelelően.
2020. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
user error
2020. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
25 éve van mobilom... két problémám volt ez alatt az egyiket a postás okozta, mert elkeverte a számlát és én meg nem kerestem, a másikat meg annó a céges flottakezelős csajszi aki nem dugtam meg rendesen.
2020. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"őskövulet rendszereket foltozgatnak, ezért nem működik megfelelően."


Ezt mire alapozod?


Egyébként a kérdező kérdésére válaszolva: nyilván nem mindenhol lehet jó a szolgáltatás minősége, de azt el kell hinned nekem, hogy mindhárom operátor szolgáltatása minőségben eléggé az élvonalban van. Nyilván lehet vitatkozni tarifa árakról de a műszaki színvonal szerintem jó.

2020. jan. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%

ingyen kellene korlátlan internet és korlátlan telefonálás

és az sem volna elég

hát ilyenek vagyunk mi magyarok.

2020. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sajnos csak a Telekom oldalán találtam cikket, de semmilyen érdekeltségem sincs a Magyar Telekomnál:


[link]


Ezeket a méréseket független szervezetek végzik - bár lehet vitatkozni arról, hogy is megy egy ilyen mérés ( Szerintem pl a Swisscom a legjobb jelenleg az Európai kontensen ), de tény az, hogy világviszonylatban egyáltalán nem rosszak a magyar mobilhálózatok.

2020. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#5 láttam a második legnagyobb távközlési cég fő-fő rendszerét. Egy Windows 3.1-re hajazó GUI, ami egy olyan emulátorban fut, amit egy emulátor futtat. Szóval hidd el, elég durva dolgok vannak.
2020. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"láttam a második legnagyobb távközlési cég fő-fő rendszerét... ...Szóval hidd el, elég durva dolgok vannak."


Ilyen pontos műszaki leírással és hozzáértéssel valóban nem tudok vitatkozni :)


Ne haragudj rám, hinni sem tudok neked :)

2020. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nem a gui a lényeg ombre!

attól csak xarabb lesz ha tele van cseszve csicsával.

én nagy légitársaságok főfő rendeszereit láttam és mindegyik a régi windowsra hajaz.

Az ÖBB és a MÁV rendszerein sincs semmi cifraság.

mert funkcionálisnak kell lennie

éééés az erőforrásigénynek is a lehető legkevesebbnek kell lennie!

azért az durva lenne, hogy 2080Ti-t kellene minden munkaállomásba tenni, hogy ne szaggasson a grafika.


az van amit korábban is írtam: egy prosztónak ingyen kellene korlátlan net, ezt nem kapja meg, és emiatt itt veri a nyálát.

már az elmond sokmindent róla, hogy két szolgáltatónál is kártyás telefonja van.

2020. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!