Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért árulnak vadiúj telókat...

Miért árulnak vadiúj telókat magánemberek, hogy épp csak ki van csomagolva?

Figyelt kérdés
Honnan vannak ezek?
2020. jan. 6. 06:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Külföldről vagy lopott, vagy nem tetszett nekik mégsem.
2020. jan. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Lecsapnak rá áron alul és némi haszonnal tovább adják. Lásd: nepper, black friday.
2020. jan. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

Kapták karácsonyra anyutól, aputól, nagybácsitól. De nem tetszik nekik, ezért eladják.


Aki eleve továbbadásra veszi, az nem nyitja ki a csomagolást.

2020. jan. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A black fridaynél az volt a vicces, hogy egy ismerősöm előtte szeptember elejétől figyelte, hogy a p-s onlineshopok árai hogy kúsznak felfelé, hogy aztán feketepéntek alkalmából le lehessen engedni eredeti árra
2020. jan. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy nem annyira magánemberek árulják ezeket a telefonokat. csak ezzel a szöveggel olcsóbban tudják adni a telót. lehet áfa nélkül veszik a nagykerből, és mint magánszemély nem kell számlát adnia
2020. jan. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Olyat is olvastam, hogy csak a gari miatt bontotta ki, ezt nem értem.
2020. jan. 6. 09:18
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Vagy egy családnak az összes telefonja egy előfizető nevén van, sok éve hűséges ügyfelek, minden SIM kártyához két évente vehet telefont kedvezményesen, vagy újabb két év aláírásával akár nulla forintért. Ha épp nincs szüksége telefonra senkinek a családban, akkor is hülye lenne bent hagyni a szolgáltatónál a potya telefonokat.

Miért van kibontva? Ha én csinálnám ezt, én sem tenném fel a jófogásra anélkül, hogy meg ne néztem volna, megvan-e mindene, és működik-e, csak a későbbi viták elkerülése végett.

2020. jan. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Uj előfizetők vagy ujabb hűsegidővel ingyen kap telefont és azt adják el.
2020. jan. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogy csinálja, én még egy kicsike telót se kaptam ingyen, pedig minden szolgáltatás egy helyen van.
2020. jan. 6. 16:42
 10/15 anonim ***** válasza:
45%

“ Uj előfizetők vagy ujabb hűsegidővel ingyen kap telefont és azt adják el.”


És ebben mi a buli. Kb 2 évente úgyis kell új telefon, mert ha nem is megy még tönkre,de elavul,

2020. jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!