Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért árulnak vadiúj telókat...

Miért árulnak vadiúj telókat magánemberek, hogy épp csak ki van csomagolva?

Figyelt kérdés
Honnan vannak ezek?
2020. jan. 6. 06:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Például az, hogy a szolgáltató kínálatában nem szerepel a készülék. Nekem újabban nem nagyon sikerült szolgáltatónál telefont vennem saját használatra. Legutoljára talán egy Nokia 3410 volt, amit szolgáltatónál vettem kb húsz éve.

Nulla forintos telefont eladni, aztán venni valahol olyat, ami kell (pl. ebayen).

2020. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De hogyan lehet ingyen, vagy olcsón telefont kapni hűségért? Kérdeztem ezt is de csak drágán, vagy részletre.
2020. jan. 6. 19:44
 13/15 anonim ***** válasza:
Úgy hogy 2 évig nem mondhatsz fel, és vagy kapsz valami olcsóbb telefont ingyen, vagy valami jobbat az árához képest olcsón. Meg can a csúcskategória, azt meg részletre, ami még az előfizetésre jön rá.
2020. jan. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Olcsón már évek óta nem, viszont részletre igen. Tehát megveszik részletre és eladják, mivel nem kell nekik, de hosszabbítottak, és miért ne alapon.
2020. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Te hol élsz, 2 év hűségre nem kapok semmi telefont ingyen, max picit olcsóbban.
2020. jan. 8. 05:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!