Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy 128GB-ost memóriakárty...

Van egy 128GB-ost memóriakártyám de nem tudok bármit rátölteni. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy-két képet meg zenét tudok lejátszani/megnézni. A többit amit ráraktam nem lehet megnyitni.

2020. jan. 6. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hibás.
2020. jan. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem enged?? Pl filmet??
2020. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hol vetted?
2020. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
a nagypatikáábaaaan
2020. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom olcsón rendelte valahonnan.

Ez tipikus, ha 1500 forintért vesz valaki ilyesmit.

Ennyiért nincs 128 giga.

Kb. egy 128 megás lehet megbuherálva 128 gigásra.

2020. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2020. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Alkalmazásoknak csak egy részét lehet rárakni. Elvileg a médiafájloknak mind működnie kéne vele. Ha leirnad h pontosan milyet vettel sokat segitenel vele
2020. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Milyen kártya?

Milyen fájlrendszer?

Milyen eszközben?

Hol vetted?

2020. jan. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hamisítvány. Egy 2/4/8/16gb-s kártya, ami azt hazudja magáról a számítógépnek, hogy 128GB. Szóval amit a gépen látsz, az valóban egy 128GB Micro SD sok szabad hellyel. A valós tárhely amíg be nem telik, valóban írható. Ha betelik, akkor mondjuk egy film rárakásakor elszimulálja, hogy íródik rá, de közben nem írja. Amint megpróbálod megnyitni a fájlt, a géped szól, hogy a fájl sérült (merthogy valójában nincs is rajta, csak a neve).
2020. jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ereszd rá a H2TESTW_1.4 (nekem ez a verzió működik)

programot, de vigyázz(?) mert mindent töröl.

Ha sz@r a kártya, több órát is igénybevehet a futtatás (már "fél"úton látszik az R/W sebesség durva eséséból, hogy rossz), de a végén megkapod mennyi a valós kapacitás és azt milyen sebességgel tette.

Több memóriakártyát vettem még régebben, a kapott (hibákat jelző végértékelést) reklamációként küldve minden esetben visszakaptam a pénzt Kínából.

Első időkben azért még bizonyos értelemben jól jártam, mert átlagban egy 16-os kártya tudta a 4GB-ot.

Erre formázva, ma is hasznalható, persze a gép 16-nak olvassa be.

Aztán bedurvult, szinte bármilyen kapacitású sosem volt több (se kevesebb) 200MB-nál.... Már régóta egyet se vettem. Mondjuk az áruk tükrözte a valós kapacitást.

Aztán olykor a drágán Angliából sem tudott többet!

Ui: Kényes anyagaimat sose tartottam ilyeneken, max. átmenetinek használtam...

2020. jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!