Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tablet vagy laptop? Ti mit...

Tablet vagy laptop? Ti mit vennének, otthoni felhasználásra kellene nem irodai munkára. Word és Excel amit használnék, ezek ég már léteznek appban is csak mobilon túl kicsi, ezért a kérdés hogy érdemes e PC vegyek vagy elég lehet egy tablet?

Figyelt kérdés

2020. jan. 8. 05:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%
Laptop. A tablet egy olyan kategória, amit nem is értem, miért olyan népszerű: zsebben hordani túl nagy, érdemi munkára túl kicsi.
2020. jan. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

A kérdéséhez annyit azért hozzáfűznék, hogy azért is tettem fel a kérdést mert a régi laptopunk úgy el avult, hogy az elmúlt 2 évben talán ha 3-4 alkalommal, hogy elővettük. Szinte csak hivatalos levelek írásához használjuk, minden másra ott a mobil nekünk legalábbis.

2020. jan. 8. 12:02
 13/17 anonim ***** válasza:
49%

"Aztán mire másra tudsz használni egy filléres laptopot, amit egy Tablet ne tudna? Hagyjuk már. SSD-s gépet nem igen találsz olcsón."


Hagyjuk már, hogy a laptop nem olcsó, de az iPad az igen :D

A tabletek, telefonok csak tartalomfogyasztásra jók. Ja, tudsz videót nézni, meg olvasgatni rajta, de hogy az úr istenbe használsz rajta normálisan Office termékeket? Ne röhögtessél már légyszíves, mert cserepes a szám :D

2020. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Szirty ***** válasza:

"Igen lerakják az asztalra, a laptop legnagyobb előnye egy asztali géphez képest a hordozhatóság."


Nem a legnagyobb előnye, hanem az egyetlen előnye. Ilyenformán persze a legnagyobb is, de így könnyű annak lennie :)

2020. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Morzsi007 ***** válasza:
49%
Egy normális tablet nem fog belassulni 3 év után sem, de a laptopoknál előfordul. Természetesen komolyabb munkára nem elég egy Tablet, de a kérdező nem is arra használná, ezért is írtam, amit írtam. Én személy szerint meguntam ezt a pc-s sz*rakodást, gép építés, telepítés, stb. 9 éve a munkahelyemen számítógépen dolgozom, nem csak office-t hanem komolyabb munkát végzek és az otthoni gépet abszolút nem kapcsolom be, csak ritkán, mikor a gyerek kicsit szimulátorozni akar. Filmnézés, zenehallgatás egy kis torrent mindent megoldok pc nélkül és sokkal kényelmesebb nekem. De kinek mi jön be.
2020. jan. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Egy normális tablet nem fog belassulni 3 év után sem, de a laptopoknál előfordul."

Igen előfordul, ha a user mindenféle vackot telepít rá.

Egy hozzáértő usernél a Windows sem fog belassulni, egy Linux meg aztán pláne.

2020. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem 4 éves a jelenlegi laptopom, és nem igazán lassul, mondjuk nem is egységsugarú júzer vagyok.

Az SSD csodákra képes, no meg a Win10 is egy elég jól sikerült oprendszer lett.

2020. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!