Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a konfig megér 24000...

Ez a konfig megér 24000 Ft-ot? (A felhasználás irodai jellegű lesz sok ablakkal, így a kérdés nem az h arra jó e inkább érdemes e keresni hasonlót olcsóbban, vagy ez jó ár) HP AMD A8-5500B 4x3,7Ghz - 4GB DDR3 RAM PC Radeon HD 7560D VGA

Figyelt kérdés

Ez a konfig megér 24000 Ft-ot? (A felhasználás irodai jellegű lesz sok ablakkal, így a kérdés nem az h arra jó e inkább érdemes e keresni hasonlót olcsóbban, vagy ez jó ár)

HP AMD A8-5500B 4x3,7Ghz - 4GB DDR3 RAM PC Radeon HD 7560D VGA /6 hó GARANCIA/


- AMD A8-5500B 3.2GHz - 3.7Ghz CPU

- AMD A75 Chipset (FCH 6) készlet

- 4GB DDR3 1600Mhz memória (4x DIMM, Maximum 16GB memória támogatás)

- 250GB SATA3 7200rpm merevlemez

- DVD Optikai meghajtó

- Integrált Radeon HD 7560D VGA (Játékokra is alkalmas!)

- Broadcom NetXtreme 5761 1Gbit LAN

- Realtek ALC221 HD Audio Codec

- 1x PCI, 1x PCI Express 2.0 x1 slot

- 2x PCI Express 3.0 x16, 1x RJ-45

- 1 x VGA (D-Sub), 1 x DisplayPort

- 4 x USB 3.0, 6 x USB 2.0


2018. nov. 2. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy jó ár, ez tipikusan a cégtől használtan ár. Ha cégtől akarod venni akkor olcsóbban nem nagyon lesz. Az a radeon pedig szólok hogy integrált, egy GT710 környékén van, nem nagyon fogsz te azon játszani, max 2010 előtti címekkel. (Csak szóltam, olvastam hogy office-ra lesz csak az a helyzet hogy mindenki ezt mondja)
2018. nov. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából én tényleg nem játszom, hanem arról van szó, hogy van egy 2 magos 1700 gigás laptop kölcsönbe ami nagyjából megfelel de a sok ablak s sok páárhuzamosan futó futtatási tszt miatt laggol, illetve lassu.

De még megfelelő.

Akartam venni egy saját hasonló laptopot, de most azt látom, lényegesen jobb lesz ha inkább kifogok egy jó árú asztalit. de ezekszerint van ennél jobb ár is...


Ráaádsul jobb lenne 8 giga ram 4 helyett.


lehet jobban járok, ha darabokban veszem meg?

mert pl. dvd iró, de még a ház is felesleges, ramból pedig ugye eleve jobb lenne több.


az a gondom hogy nem igazodok ki a tengernyi alaplap s a rengeteg processzorfajta közül.

Integrált videókártya elég de mivel felmerül több monitoros üzemmós is, még az se biztos hogy nem lenne e jobb akkor már egy több videókártyára alkalmas alaplap több vieókártyával. (nem bányászni akarok mégha ezt is szintén mindenki csinálja)

2018. nov. 2. 14:42
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazából csak alaplap processzor combó a kérdés, ram hdd stb tudom mik a lehetőségek.


Illetve itt ez a másik kérdés, 3 videókártyát meghajtó alaplap 3 videókártya (ami csak arra kell hogy editor ablakok a másik két monitorra is kitehetőek vagy széthúzhatóak legyenek)

és ehhez milyen proc.

2018. nov. 2. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!