Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó minőségű telefonok 6'os...

Jó minőségű telefonok 6'os kijelző alatt?

Figyelt kérdés

Xiaomi,Honor,Huawei?


Nézztem a galaxy 10e-t

de ugy tapasztaltam, hogy nincs olyan jó kamerája elöl.


Ami fontos legyen gyorss, tudja kezelni a microSd kártyát,legyen jó kamerája elöl és hátul is,jack csatlakzó.


Annyi modellt nézztem már meg és vagy túl nagy a kijelző vagy nem bővíthető.


Köszi



2020. jan. 12. 10:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Galaxy a5 2017 egy álom telo volt, de már elavult.
2020. jan. 12. 10:34
 2/4 Trevor. ***** válasza:
76%

A bővíthetőség nem fontos, ha kellően nagy a belső tárhely.


iPhone 11 Pro 5.8"

Xiaomi Mi 9 SE 5.97"

Google Pixel 3a 5.6"

Google Pixel 4 5.7"

2020. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

A kellően nagy tárhely nem zárja ki a bővíthetőséget, az sosem árt, nekem például attól függetlenül fontos a bővíthetőség, mert így a fájlok akkor is megmaradnak, ha a telefonnak véletlenül kampec lenne!

Kérdező, ha esetleg a használhatóság miatt néznél 6" alatti kijelzővel, vedd figyelembe, hogy a mai trend azt diktálja, hogy a kijelző minél jobban töltse ki az előlapot, így már nagyon vékony a káva, és ezért a kijelző mérete már közel sincs akkora összefüggésben az egész telefon méretével! Külsőre mekkora telefon lenne Neked az ideális, és persze mennyi rá a kereted?

2020. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amekkora galaxy a5 2017 volt es kb 150ezer ft.
2020. jan. 12. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!