Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az igaz, hogy nem sokára 7. 0...

Az igaz, hogy nem sokára 7. 0 colos-tól 8.4 colig fognak jönni telefonok?

Figyelt kérdés
Azt halottam, hogy nem sokára 7.0 colos telók is lesznek és a legnagyobb teló az 8.4 colos lesz, ez igaz?! Mert a táblagépek szoktak ekkorák lenni mondjuk való igaz nekem 9 col alatti méretben nem számít nagyon táblagépnek! De még azért sok haverom is mondta, hogy olyan 8 colig meg valaki pont 8.4 colt mondott na meg ,hogy ekkora colba még simán élvezhető lenne egy telefon csak a felett már nem azt mondta pár haverom, hogy addig csinálhatnák a telefonokat meg, hogy jöhetnének már a 7 colos telefonok mert tök jó lenne? Nos szerintem is még 8.4 colig simán tólhatnák a telefon méreteket is! Ez lehetséges, hogy be fog következni vagy nem és vajon hány colig tervezik tényleg csinálni a telefonokat?? Mert úgy tudom, hogy az első 5 colos meg 6 colos telefon is most volt nem rég ami kijött de már nem tudom?!

2018. jan. 25. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
nem igaz
2018. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Most is van (legalább 1 éve) 7-10 collos telefonok.

Ja! Hogy phabletnek hívják?

Nem mindegy? Ilyen méretű tablet, amibe SIM kártyát rakhatsz és tudja a telefon összes funkcióját.

Láttam ilyet (10-est) használni. Mit mondjak, számomra röhejes volt.

2018. jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén, én már ezen sem csodálkoznék.


De reálisan nézve értelmetlen lenne. A jelenlegi méret a határeset ami még kényelmesnek mondható.

2018. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

8 colt már tényleg nem lehetne zsebbe tenni.

Tehát a legtöbb telefon továbbra is 5.5 körül lesz.

2018. jan. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

6" kijelzőjű telefon mondjuk tényleg nem újdonság, ekkora kijelzője van például a Huawei Mate 8-nak, ami már kifutó típus, jelenleg a Huawei Mate 10 Pro-nak, illetve a most februárban megjelenő Sony Xperia XA2 Ultra-nak.

4-5 éve még a Sony Xperia Z Ultra kijelzője volt a legnagyobb (6.4"), jelenleg a Xiaomi MI Max 6.44", illetve a mai napig abszolút rekord a 6.8" , például a Huawei P8 Max!

És ezek csupán telefonok, pontosabban ami a phablet kategóriába tartozik, és kinézetre is látszik, hogy telefon, nem pedig tablet, ami már más, külsőre is könnyen meg lehet őket különböztetni! Persze valóban vannak a tabletek között is olyanok, amiknek van "füles hangszórójuk", és lehet beléjük sim kártyát tenni, de azt én például már abszolút hülyeségnek tartom, hiszen egy phablet is tudja ugyanazt, viszont erősebb hardverrel, nagyobb felbontású kijelzővel, és mégis mi az, amihez feltétlenül 7", vagy az feletti méret kellene?!

Nem tudom, hogy a haverjaid honnét szedték, hogy ekkora telefonok jönnek majd, 8.4", én még nem hallottam, pedig rendesen nyomon követem az újabb és újabb telefonok megjelenését, és szerintem még phablethez mérten is irreálisan nagy lenne, elképesztő helyett inkább túlzás! Reálisan gondolkodva még a mobilfejlesztőknek is tudniuk kell, hogy hol a határ, és nem pedig piacra dobni mindenféle hülyeséget, ami SZERINTÜK jó lesz/jó lehet!

2018. jan. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ,legtöbb telefon szerintem 5-6 col közt lesz továbra is .
2018. jan. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bp1985 ***** válasza:
100%
8 colt már tényleg nem lehetne zsebbe tenni. Répagatyába valóban nem lehet...
2018. jan. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elöször volt 7"-os tabletem, én tudtam hordani, a dzseki belső zsebében.

Most 8"-os van , ez már jó nagy , ezt nem is hordom.

Bár van benne 2 Sim hely és lehet vele telefonálni. Fülessel nem feltűnő.

2018. jan. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy 8 colos tabletem, a kedvedért kipróbáltam, és belefért a zsebembe. (persze nem olyan könnyen mint egy 5.5-ös telefon.) De az továbbra is igaz, hogy nem praktikus. Nehéz zsebre tenni, esetleg nehezebb is vele járni és a legtöbb embernek felesleges lenne ekkora. Kezelni sem olyan könnyű, még két kézzel sem. Csak a baj lenne vele, ha mindig ezt kéne vinni.

Egyedül úgy tudnám elképzelni, ha a kijelzőt össze lehetne hajtani/tekerni.

2018. jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!