Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 10-15 eves mobilban rekedt...

10-15 eves mobilban rekedt foto es videokat szeretnem kiszedni valahogy van tippetek?

Figyelt kérdés
sms vagy bluetooth atvitel kizart meg egyszerubb mai telohoz is. anno nem adtak pc osszekoto kabelt igy nem tudom gepre vinni sem. tudtok okoska varazslot aki megoldja ezt? sony ericcsson 510 i es motorola osszecsukhato nem tudom milyen tipusu 2 telorol van szo
2020. jan. 17. 15:48
 1/4 anonim válasza:
100%
Bt mièrt van kizárva?
2020. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az adatkábel vagy a bluetooth a megoldás ilyen mobiloknál, esetleg az infra jöhet még szóba.
2020. jan. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az 510i-n van bluetooth, akkor miért van kizárva? Ha esetleg azért, mert nem tudod bekapcsolni a telefont, akkor azt elfelejtetted megemlíteni, de azon kívül egyébként nem értem, mi akadálya lenne?

Esetleg próbáld meg az Emlékmentő Kft.-nél! 1065 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 63, Nyugati Átjáró Üzletház Földszint 2.

2020. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket (amúgy próbáltam BT és egyebet de nem ment át) megyek az Emlékmentőhöz akkor
2020. jan. 18. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!