Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi A1 telefon USB...

Xiaomi Mi A1 telefon USB csatlakoztatás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogyan lenne lehetséges a fent említett telefont csatlakoztatni a számítógéphez.

Mikor először csatlakoztattam a laptophoz működött a fájlátvitel, de úgy fél év után már csak tölt ha rádugom, hiába vagyok fejlesztői módban és kapcsolom be az USB hibakeresést. :(


Lenne ötlete valakinek?

KÖSZÖNÖM SZÉPEN !



2020. jan. 19. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelenik meg az állapotsávon semmi? Ott kellene kiválasztani a fájlátvitel módot. Esetleg próbáld meg másik adatkábellel, egy másik usb porton. Én a fájlok másolására wifi FTP szervert használok, sokkal jobb, mint kábellel és az MTP móddal szórakozni.
2020. jan. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha bedugom nem ad választási lehetőséget, hanem egyből tölti. A beállításokban a fájlátvitelen van, mégsem reagál. :(

Köszönöm válaszod, megpróbálom a wifis megoldást

2020. jan. 20. 08:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Én korábban a wifis megoldást használtam.

Innen az airdroidot. Még kezelni is tudtam a telefont. itt van 20 ilyen program


[link]

2020. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. jan. 21. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!