Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S8 akkumulátor?

Galaxy S8 akkumulátor?

Figyelt kérdés

Kezd már kicsit oda lenni az akkumulátor, viszont a telefont nagyon meg kedveltem és nem szívesen cserélném le. Ezért az akkumulátor csere lehetőségén gondolkodom. Azonban ha már ki cserélem akkor annál a gyári 3000mAh nál nem lenne baj ha több lenne. Nyílván nagyobb teljesítmény, nagyobb méret. Azonban ez egy viszonylag "régi" típus már, a technológia viszont folyamatosan fejlődik. Én pedig sajnos már nem követem annyira nyomon mint régen, bár még így is meredeknek tűnik a dolog.

A kérdésem tehát az lenne hogy van-e olyan nagyobb teljesítményű akkumulátor ami kompatibilis lehet a galaxy S8 méreteivel, csatlakozójával?


2020. jan. 20. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nincs ilyen, hogy nagyobb akkut tesznek bele, nem fog beleférni. Esetleg egy utángyártott akku van ami pont belefér de az se jó, mert nem biztonságos. Cseréld ki, kb 2 évig nem fog gyorsan merülni.
2020. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az újabb gyártású belevaló akukknak sem nagyobb a kapcítása mint pár évvel ezelőtt. Az autóknál is az a baj, hogy az akkutechnológia alig fejlődik. Viszont ha cseréltetsz, akkor csak olyan helyen ahol vállalnak rá garanciát. Én rendeltem Kínából akkut, ami dettó úgy nézett ki mint az eredeti, aztán fél év után felpúposodott.
2020. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél gyárit. Az 2-3 évig jó lesz. Ha viszont neked a gyári akku kapacitása kevés, akkor vegyél egy powerbank tokot. Aliexpressen biztos találsz.
2020. jan. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!