Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki használ Redmi Note 8...

Valaki használ Redmi Note 8 Pro telefont? Véleményeket várok!

Figyelt kérdés
Pro és kontra.

2020. jan. 22. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék.

Én nem vennék a MediaTek proci miatt, de nem panaszkodnak rá sokan.

2020. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%

Tudom hogy nem ez a kérdés,de azért leírom,hogyha esetleg gondolkoznal Xiaomi telón akkor messziről kerüld!

Ritka sz*r :D

Ha érdekel,h miért írj rám privátban :)

2020. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Engem érdekelne miért tartod rossznak, miért nem válaszolod meg itt, hátha többünket érdekel.
2020. jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%

Kedves utolsó!

Ez a szöveg kicsit fura lesz mert nem a közönségnek írtam de itt lenne:



Szia!

Azért mert kb a Note 5 óta nem akar normálisan kinézni,kb akkor jött rá a gyártó,hogy minek?!

És inkább úgy csinálták meg mint egy Iphone X et ami elég szomorú azért.


Az Iphone és a Huawei telókról másolják.


Utána nem sokkal jöttek a rosszabbnál rosszabb,undorítóbb miui verziók.


Nem olyan rég kijött a Miui 10...

Gyakorlatilag az ikon pack egy az egyben olyan mint a Huawei telefonokon.

Tudom tudom,meglehet változtatni de na...


Nekem egy Xiaomi Redmi Note 4 em volt,egyik nap frissítem a Miui verziót és azt vettem észre hogy a zene alkalmazásban reklám van.

A gyári alkalmazásról beszélek,néha bejön random egy felugró reklám is..

Az a vicc,hogy Durex óvszeres reklámokat nyom fel.... Igen,és ezt mind gyári alkalmazásban teszi.



Nem mondom,hogy szar a Xiaomi,mint cég,de a telefin gyártásban nem valami profik..

Amikor kijött asszem az MI9T akkor is ez volt a marketing fogás kb,hogy 4k 60 fps,mind ezt 2019 ben,elég szomorú :(.

Mintha egy 2018 as OnePlus 6 ne tudott volna....


Haveromnak most Redmi Note 8 a van aki egy Redmi Note 2 ről váltott,nyílvan neki ez egy nagy váltás,de most semmi extra telefon.

A kijelzője elég f*s,már bocs.

Nincs kijelzőben az ujjlenyomat olvasó.

Hanem a hátlapon ami meglehetősen egy sz*r hely :D.

Viszont ami a többi telóba nincs,az az infra amivel lehet irányítani a tv-t és egyéb eszközöket..

Ja,és el ne felejtsem a gesztusos irányítását.


Fater Redmi 5 Plus telefonjába kipróbáltam,ugye arról a gesztusról beszélek amikor fellegyintesz és vissza megy a kezdőképernyőre,na az ő telefonjan laggolt,de mondom ez már egy régebbi darab, biztos azért..

Aha...

Kipróbáltam kíváncsiságból az Alzában egy Mi 9T-t,na még ott is laggolt....


Elég "vicces",hogy kb a legújabb telefonon se tudják normálisan megoldani ezt,és akkor persze mondják,hogy Xiaomi,a legolcsóbb,legjobb.


Jó,nem mondom,hogy teljesen felejtős,ezekkel a hibákkal együtt lehet élni csak lehet h nem akarsz :D


Jó az ár-érték aránya de kb ennyi a pozitívum :)

Egy no name telefonnak is jó az ára csak közben egy darab khm.

2020. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Mobilarena teszten ajánlott minősítést kapott.

70-75000-ért nem tűnik rossznak: 6gb ram, ufs tárhely 6.5col, 64mp kamera, infra, nfc, 4500ma akku...

2020. jan. 23. 05:28
 6/12 anonim ***** válasza:
27%

Szia!

Az előző vagyok!

Egyáltalán nem rossz telefon ennyiért,csak ha megveszed ,az ilyen dolgokkal járhat,mint amit már felsoroltam :D

2020. jan. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Kedves #2-es "érveit" szerintem nyugodtan figyelmen kívűl hagyhatod.

Kezdjük ott hogy kinézetet kezded el ócsárolni mikor az összes telefongyártó másolja mindíg az aktuális trendet ez nem újdonság a telefonon lévő reklámokat gyári beállítások mellett is ki lehet kapcsolni , egy 4-5 éves telefonon szerinted mi gyors ami nem csúcskategória ? (megsúgom a 4 éves flagship telefonom is rohadt lassú már ami samsung) a miui meg van akinek bejön van akinek nem ezt ki kell tapasztalni.Kijelző meg amoled szinten samsungtól van de a többi se "szar" ennyi pénzért. Nincs kijelzőben újlenyomat olvasó , miért ebben az árkategóriában milyen kijelzőbe integrált újlenyomat olvasó van ? (azt is elárulom az összes pontatlan és lassabb)

Ikonkészlet meg manapság mindenki testre tudja szabni (ha akarja) most nem mind1 hogy kiről másolja ? (komolyan olyan mintha a kákán is csomót keresnéd)


A kérdezőnek meg azt ajánlom , hogy menjen be egy boltba mostmár elég sok magyar bolt árulja és próbálja ki ott és majd mérlegeli saját maga ne mások általi hülye hozzászólások alapján legyen befolyásolva.



(Nyugodtan le lehet pontozni az is maximum arról árulkodik , hogy ép ész érveket nem tudsz felhozni.)

2020. jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

Utolsó!

Igen,ebben igazad van, hogy másolja minden gyártó minden gyártóról a trendeket,de az,hogy pont ugyan oda teszi a kamerát pont úgy néz ki minden mint az (lényegtelen) telefongyártónál.

Azért ennyire durván csak a Xiaomi másolja le.


És olyan mintha egy gagyi telefon lenne,és ha így folytatja akkor a szememben az lesz.

Az ujjlenyomat olvasót kipróbáltam,de nem éreztem,hogy akkorát fejlődött volna.


Én csak azt nem értem, hogy mi értelme van ez a koppintás dolog?

Szerintem ez csak lehúzza a telefonjait.

Sokkal boldogabb lennék ha nem lenne ez.

Régebben pl: redmi note 2 nem akart olyan nagynak tűnni és ez így volt.

De a mostani Xiaomik...

2020. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

" a telefonon lévő reklámokat gyári beállítások mellett is ki lehet kapcsolni"


Ja,köszi,de e nélkül nem lehetne megcsinálni a szoftver?!

Azért ez elég undorító dolog,hogy van benne.

2020. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 DobosTibor válasza:

Helló "lehúzós"!

Azt találom érdekesnek,hogy ócsárolod a redmi 8 pro-t,ám fogalmad sincs róla,mit is tud valójába. Én 5 éve használok

xiaomi telefont, az összes addigi telefonokat( Nokia, Samaung,LG, középkategóriások) lealázták. Az Iphone-któl hidegrázást kapok. Ár-érték arányban verhetetlenek!

Üdv.

2020. febr. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!