Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akik annyira ajánlják a...

Akik annyira ajánlják a doogee x5 pro telefont volt már a kezükben? Nézzük csak meg az árukeresőn a véleményeket. Nem felhőtlenül boldogok akik megvették! Én sem

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmeletileg szar es jatszani nemlehrt rajta xd
2016. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt a kezemben, használtam is (családban van). A kamerája horseshit, de más gondot én nem tapasztaltam.
2016. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

(Ha problémád van vele, a mobilarena fórumokon általában elég segítőkészek az emberek)

Nameg ne várjunk már megváltást egy 30ezres mobiltól!

2016. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy itt mindenki ajánl minden szart ami papíron jónak tűnik... Kezében meg kettőnek sem volt, nem hogy hosszabb távú tapasztalata is legyen vele.
2016. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem sima x5 van

nincs vele problem

2016. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem x5 pro van.

A kamera nagyon szar. (ezt megvétel előtt is tudtam)

A sem valami jó. (a megjelenítés jó, fényerő, színek, stb, de az érintésérzékelés nagyon lomha, pontatlan, ezért nehéz vele gépelni, valamikor teljesen bolond, akkor le kell zárni, és újra kell indítani.)

Az akku gyorsan lemerül.

Ezeket leszámít a jó, az árát megére szerintem.

2016. júl. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!