Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kell senkinek Motorola?

Miért nem kell senkinek Motorola?

Figyelt kérdés
Valahogy nem tudom eladni senkinek sem ezt a telefont. Vajon miért nem kell senkinek Motorola? Hogy adjam el?

2020. jan. 23. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen Motorola? Mennyiért kínálod?
2020. jan. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Motorola Moto g6 plus dual sim

A háta minimálisan zsebkopott de minden meg van hozzá. Gyári papíroktól kezdve a sim tűig. Mágneses töltő kábellel ami szintén új. 30ezer

2020. jan. 23. 09:18
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Hát, a mai fiatal generációból kiindulva szerintem nem is ismerik a gyártót, a mobiltársaságok sem partnerei a motorolának. Amit agyonreklámoznak, az megy...
2020. jan. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem. Furcsáltam is, hogy 6 helyen hirdetem és semmi válasz + felhívtam egy használt telefonos boltot nekik sem kell :D pedig jó telefon én szeretem.
2020. jan. 23. 09:32
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Mert nem trendi és senkinek nem kell. Pedig sokszor jobb telefont csinálnak általában mint a márkás telefonok 90%-a.
2020. jan. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hmmm... igen volt már pár telefonom de ez üti mindet. És elég erős telefon. Csak ez az egy baj van vele, hogy nem divat telefon. Köszi a válaszokat.
2020. jan. 23. 09:54
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a kereskedelem többi területén is ez a jellemző...

Ez már egy agymosottabb generáció, ahol sokszor fizikai fájdalom a gondolkodás, vagy az ismeretszerzés. Használtba meg eleve nem is bíznak, mert nincs garancia címszóval...(igaz, hogy az újra sincs a legtöbbször, csak ráfogják, amikor meg baj van csak megy a mutogatás, meg a kamuduma)

Ez van :(

2020. jan. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát igen. Pedig régebben mikor nem voltak elterjedve az okostelefonok és valaki kínált használtan egyet akkor nem számított a márka... Rárepült mindenki mint légy a sz@rra. Most meg... De kezdek már magamtól is rájönni, hogy ez már nem az a világ így megválaszoltam a kérdésem egy kis rásegítéssel :))
2020. jan. 23. 10:09
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem sikerült megtalálni a hirdetésed (na nem volt nehéz, van kb 7 darab amit hirdetnek). Ha azt találtam meg, akkor egyrészt 35-ért hirdeted nem 30-ért, de ez részletkérdés. Két oka van, hogy nem veszi senki. Az egyik, hogy Motorola ami most nem egy népszerű gyártó. Ezt el kell fogadni. Nem költenek annyit marketingre, a design sem olyan erős és jónak jó, de nem kiemelkedő. A másik, hogy az emberek inkább újat vesznek ilyen árkategóriában. 35-ért ugyan még (tudtommal) nincs hasonló tudású új készülék, de kicsit többért igen.

Ha valaki rászán még 15 ezret az vehet egy Xiaomi redmi note 8T-t, ami erősebb, jobb a kamerája, jobb a kijelző és egy friss modell, ráadásul új tehát van rá garancia is.

Viszont ha ennyire jó és ennyire nem tudod eladni akkor miért nem tartod meg?

2020. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mert nekem ilyen van. A páromé de ő vett magának másikat én meg eladom ezt.
2020. jan. 23. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!