Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek közül Lenovo vagy Motorol...

Ezek közül Lenovo vagy Motorola? Mondjuk Lenovo lényegesen erősebb de megbízhatónbb is?

Figyelt kérdés

Xiaomibol második megy tönkre egy év alatt, családon belül is sorra mennek tönkre.

Most én egy Lenovo k10 note más néven Lenovo z6 lite gondolkodok. Amiben van egy snapdragon 710 és 616 GPU. Elég combos

Vagy pedig Motorola g7 plus ami 636 procit és 509 GPU tartalmaz. Hardwareben azért gyengébb viszont jobb gyorstöltésben. Na meg nem tudom mennyivel megbizhatóbbak. Ne legyen a gyermekbetegsege hogy beteg a kijelző . Nem akarok szervizbe rohangálni akkor se ha garancias.


2019. dec. 9. 18:03
 1/7 A kérdező kommentje:

Beteg a kijelző= beég a kijelző

Autokorrekt...

2019. dec. 9. 18:04
 2/7 anonim ***** válasza:

Én Lenovót soha többet nem vennék.

Volt egy P90-em, egy rakat kaki volt, utáltam. Semmi támogatás nem volt rá természetesen.

Nem a telefonokkal, hanem a márkával van bajom. Számítógépek terén sem megbízhatóak.

2019. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem még nincs tapasztalatom. Ezért kérdeztem xiaomit ők istenitik. Nem tudom ami nálunk fordul meg azok 1 jobb esetben 2 évet bírják és kampó
2019. dec. 9. 18:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen ársávban gondolkodsz?
2019. dec. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
70-75 a plafon
2019. dec. 9. 18:24
 6/7 anonim ***** válasza:

A Motorola a Lenovo tulajdona lett, ahogy pl IBM,Medion is.

3 motorolám volt eddig, alapvetően nem volt bajuk. A támogatásról meg annyit, hogy amikor probléma volt írtam a Motorolának egy levelet, hogy mi a problémám. 3 napon belül válaszoltak és külön frissítést is kaptam egy akkor 3éves telefonra.

2019. dec. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 Sajnos az én telefonomra nagy ívben tojt a Lenovo, azért van róluk ilyen véleményem. Pedig az akkor egy 2 éve kiadott telefon volt!

Alapból a szoftverrel is volt gondom, mert a 2015-ben kiadott telefonra 2013-as Androidot raktak...

Én azóta viccnek tartom az egész céget.

2019. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!