Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Kaios operáció...

Mit gondoltok a Kaios operációs rendszerről?

Figyelt kérdés

2020. jan. 26. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Butatelefonokra tökmindegy milyen oprendszert tesznek.
2020. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen, butatelefonokra tökmindegy, okostelefonokra viszont csakis Android vagy iOS - azoknak van jövőjük!
2020. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, szerintem azért csak nem mindegy, hogy van-e rajtuk 4G vagy nincs (a KaiOS telefonokban van 4G).
2020. jan. 26. 23:40
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Ja, hát Te csak az op. rendszert kérdezted, azt nem mondtad, hogy butatelefonon akarsz netezni! 😀 Miért nem veszel okostelefont? Azon sokkal egyszerűbb!
2020. jan. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én nem akarok ilyen rendszerű telefont venni (vagy legfeljebb arra vennék, hogyha esetleg valami történne a mostani telefonommal), de szerintem elüg jó esélye van arra, hogy szegényebb országokban elterjedjen.
2020. jan. 27. 06:37
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Érdekes a nézeted, pont a 2 véglet: modern rendszer ellen vagy, de "a 4G az keeeelll..." ! 🤣
2020. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy nekem legfeljebb másodtelefonnak kellene, de szegény országokban lehet népszerű lesz, és hogy erről mit gondoltok, tényleg népszerű lesz szegény országokban, szegény országokban élőknek jó rendzser (4G, felhő, stb.)?
2020. jan. 27. 17:12
 8/11 anonim válasza:
79%

Ez a KaiOS szerintem egy idiótizmus. Nekem "buta" telefonom van, de ahhoz is hülye! Csak két példa.

1. WPS-sel ráerőltetett rejtett wifi hálózatra újból nem lehet csatlakozni, csak ismételt és ismételt WPS - persze ilyenkor a routert kell kefélgetni.

(az "Ismert hálózatok" menüben nincs csatlakozás, csak "elfelejt" lehetőség)

2. csak szöveg QR kódját beolvasás után - "sakkor? sasztán?" - csak bámulni lehet, valahova tovább vinni nem!

(egy nyomorult vágólap funkciót - ha már ez is "oprencer" - képtelenek voltak a szoftba belebiggyeszteni)

Attól tartok, soha nem leszek képes "beleszeretni"! :-(

2020. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nuni
2020. aug. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most amikor fillérekért vannak Androidos telefonok, nem látom jelentőségét az ilyen "félokos" megoldásoknak. Akkor voltak népszerűek az ehhez hasonló rendszerek, amikor még belépő szintű okostelefonok is túl drágák voltak a harmadik világbeli jövedelmekhez.
2020. aug. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!