Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Android operációs...

Milyen Android operációs rendszerről Iosre vagy Windows phone-re váltani?

Figyelt kérdés
Androidot használok már 2011 novembertől most van a második Androidos tellóm... és mit ne mondjak falhoz is vágtam az előző tellóm mert úgy felidegesített... és a mostani 4magos idol 2s-en mintha picit be lassult volna ahogy belaktam

2015. febr. 25. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Androidot csak felsőkategóriában vegyél és nem csapkodod sehova hidd el.



Én próbáltam windowsphone rendszert többször is de mindig visszatértem Androidra!

2015. febr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
androidrol windosphonra váltani idegesitöbb már mint a windosphone .
2015. febr. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzést... én most iphone 6 plus ra váltottam androidról.

Eddig nem akartam a falhoz verni xD

2015. febr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Wadmalac ***** válasza:
Valami olyasmi érzés lehet, mint amikor a megszokott zongorád helyett kapsz egy újat, amin sokkal kevesebb hangbillentyű van és az is máshol. :)
2015. febr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Windowsba a csempékkel nincs bajom inkább az idegesít hogy szinte semmi jó dolog játék nincs rá...


Androidot ezért szeretem mert a fizetős cuccok előbb utóbb ingyenesek leaznek és akkor királyság van


io-s iphone drága a csöves zsebpénzemből nem tellet rá de igazából túl zárt a havernak ha kuldeni kell valamit akkor baxszhaxtom az eget a pocket neoval amit másod netmegoszto telónak vettem mert a házban nincs térerő csak az ablakban hi-hi



Amúgy az i6plusz 128GB-os rohadt drága bármennyire akarnám sose lesz annyim



így a 60rúgos csöves alcával beérem

2015. febr. 26. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:

5# én is azt vettem telenornál havi 15ezer

ha melózól és mindenképp iphone kell sztem "megéri" legalábbis egyszerűbb mint 300e kp

2015. febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindhárom van itthon. Ismerem őket. Andoidot ajánlom. Olcsó telefont meg ne vegyél semmiből. Telefonálni mind jó bármi másra meg lové kell. Iphone hazsnáltan akku hamar lemerul, wp alkamazasok le vannak amradva nem mennyiségben minosegben vagyis lényegesek hasznalhatatlanok, Andoid fagy d eha beallitod nem és akkor meg is felel mindennek
2015. márc. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!