Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messengeren miért van az,...

Messengeren miért van az, hogy egyszer látom, hogy mikor volt elérhető, máskor nem?

Figyelt kérdés

Kapcsolgatja ki-be az elérhető állapotot, vagy miért?


Mert van, hogy írkálunk, lelép, eltelik 1 perc, és nem ír ki semmit a Messenger, máskor pedig nem volt fent órák óta, és azt kiírja.


Köszönöm.


2020. jan. 29. 05:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen nálam is! A messenger ilyen jelzése már régóta, évek óta nem megbízható! Volt, hogy állandóan váltogat az elérhető, illetve 1 perce volt elérhető közt. A múlt héten az egyik kollégámat folyamatosan elérhetőnek mutatta egész éjjel, miközben be sem volt kapcsolva a mobilnetje. Volt, hogy megnéztem, akkor egy pillanatra azt írta, hogy 1-2 órája volt elérhető, a következő pillanatban, meg ott volt a zöld pötty, és nem csak nálam, hanem más is nézte, és ott is így látszott. De sok esetben kilépés után is sokáig még elérhetőnek mutatta az ismerőst. A legfurább meg az volt, mikor számítógépen, facebookon megjött az üzenet, telefonon, messengeren meg nem.
2020. jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Tiszta ratyi ez az alkalmazás, én nem tudom, miért nem fejlesztik....

2020. jan. 29. 13:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Fejlesztik, de csak rosszabb lesz mert televágják mindeféle felesleges funkcióval, a meglévő hibákat meg nem javítják ki. Én is csak a lite verzióját használom.
2020. jan. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!