Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jófogáson veszek bontatlan...

Jófogáson veszek bontatlan telót. Kipróbálhatom előtte?

Figyelt kérdés
Anélkül meg nem veszem, te megengednéd hogy felbontsam?

2020. jan. 29. 05:22
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Jofogasrol nem vennék telefont.


Bontatlan? Sosem értettem, hogy minek vesz valaki telefont hogy aztán ki se bontja.


Papírjai megvannak az illetőnek?


Félő, hogy szolgáltatós, előfizetéshez lett vásárolva.


Magánszemélyként nem tudok nyilatkozni, ugyanis bontatlan készülékkel sosem rendelkezem eladásra.

2020. jan. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van papir.
2020. jan. 29. 05:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Eladó jó fejségén múlik.
2020. jan. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Biztos nem engedném hogy kibontsd amíg nincs kifizetve.

A készülék gyári bontatlan csomagolásban többet ér, ha neked nem kell megveszi más.

Mivel gyári dobozos bontatlan ez önmagában a legjobb garancia az állapotára, ha pedig mégis van valami gyári hibája akkor arra ott a gyári garancia a papírokkal együtt. De ennek az intézése már a te dolgod, nem az enyém eladóként. Ezért olcsóbb a telefon a bolti árnál. Valamit valamiért, ne csak a jó ár kelljen már, hanem vállald azt a kis kockázatot is ami vele jár.

2020. jan. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tegyük fel kiteszem az asztalra a pénzt..

Akkor sem?

2020. jan. 29. 05:59
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Én boltban vennék, ahova vissza tudok menni probléma esetén. Eladó könnyen elérhetetlenné válhat, valamint - én úgy tudom - hogy azon a netes oldalon ahonnnan vásárolni szándékozol, értékelés sincs mint más oldalon...
2020. jan. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

#5

Akkor sem, mert úgy akarom eladni ahogy van, ha megveszed a tiéd, azt teszel vele amit akarsz. Akkor kapod meg amikor én megkaptam a pénzt, és onnantól ha megis valami gond van ott a garancia, intézd, nekem már semmi közöm hozzá.

Nem megyek bele ilyen játékba hogy bontogatunk aztán majd meglátjuk mi lesz. El tudom adni a bontatlan telefont, ha nem neked akkor majd másnak.

Te most gyakorlatilag a bolti 3 napos cseregaranciát álmodod bele a kéz alóli telefonvásárlásba, ilyen pedig nincs. Pont azért olcsóbb a telefon. Ha gyári hibás, neked kell legariztatni. Nagyon kis rizikó, de ez a tied.

2020. jan. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én felbontanám előre és kipróbálnám és csak aztán hirdetném. Az átvételkor kipróbálás meg alap.

De természetesen joga van az eladónak nézegetnie a bontatlan telefonját, akár az idők végezetéig.

2020. jan. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Tavaly pont így vásároltam meg -jóval áron alul- egy ajándékba kapott telefont, ami nem kellett az illetőnek.

Originált volt, de otthon kiderült, hogy szoftverhibás.

Mivel volt hozzá -természetesen- garanciapapír is, így szó nélkül javították meg a szervízben.

2020. jan. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!