Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon az olyan,...

Milyen telefon az olyan, amelyik régebbi modell és mégis bontatlan csomagolású?

Figyelt kérdés

Több ilyen készülékkel találkoztam már és nem tudom mire vélni. Iphone 6S, Galaxy S7, S8, Sony, amelyeknek már le van járva a garanciájuk mégis bontatlan dobozban vannak, vagy rajtuk van a gyári fólia, mégis be van kapcsolva.

Lényegesebben olcsóbbak is mint egy bolti.

Megérheti ilyet vásárolni vagy valami buktató tuti van benne?



2018. jún. 10. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Bocs ezt tényleg nem értem.


Az iphone 6s még gyártásban van, lehet kapni újonnan.


Samsung s9 a jelenlegi modell, s7 és s8 is van még újonnan, tehát "rajta van a fólia".


gari meg onnan indul mikortól megveszed, kapsz egy garanciapapírt amit lepecsételnek.


Vagy hogy értetted?

2018. jún. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy nem hivatalosan boltból, hanem fizikális személyektől. Ezeket csak akkor találod meg ha tényleg ismersz ilyen embert, aki ezzel foglalkozik. Vagy akár olx-en is vannak ilyenek.

Új telefonként árulja, sokkal olcsóbban, de oda van írva, hogy már le van járva a gyári Apple garancia. Az ugyebár 2 év, na már most addig hol volt? Ha valaki megvette akkor miért nem használta annyi ideig?

Van amelyik képen minden tartozéka új, látszik rajta, a telefonon is mint mondtam rajta vannak a fóliák, de be van kapcsolva.

2018. jún. 10. 12:31
 3/7 anonim ***** válasza:

"de oda van írva, hogy már le van járva a gyári Apple garancia"


bocs de azt kell mondjam ez valami hülyeség lesz.


Azt csinálsz amit akarsz de inkább én elkerülném az ilyet.


Biztos olcsóbb így mint ha sima boltban vennéd, te döntésed, de mint már írtam párszor ha kevesebb pénzem lenne telefonra, akkor vennék valami olcsóbb modellt, ez úgymond rizikós.


Meg hülyeség is :D

2018. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

" fizikális személyektől"


de sima fizikus vagy atomfizikus?

2018. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
olx már ezer éve megszünt, te a múlból jöttél kedves kérdező?
2018. jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

leestek az autóról,

a garanciajegyet pedig elfújta a szél...

2018. jún. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A gyári Apple garancia amúgy 1 év, nem 2. De akkor indul, amikor beaktiválod a készüléket, tehát bontatlan csomagban nem járhat le.
2019. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!