Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone XR, XS vagy Samsung...

Iphone XR, XS vagy Samsung Galaxy S10?

Figyelt kérdés

200 000 Ft környékén vennék egy jobb mobilt, amit 4-5 évig is használnék akár, ha bírja. Ezért gondoltam többet kiadni. Tetszik az XR, csak HD+ kijelző és nem OLED, ez nem tudom mennyire baj, amennyire néztem szép képe van és az akksi is bírja.

Az XS mostanra szinte ugyanennyi, de az OLED. A kettő közül egy ár esetén lehet ez volna jobb. Szerintetek?


Akkor a másik oldalon ott van, hogy androidból ennyiért teljesen jót kapni. Az S10 nagyon tetszik a lekerekitett kijelző miatt és nem tudom, hogy az android hosszútávon mennyire jó, de talán eleinte jobban ki is tudnám használni.


Igazából a kamera fontos, hogyha járok erre-arra, akkor jó minőségű fotókat csináljon. Ezen kívül a hosszan tartó használat és a gyorsaság, hogy bírja sokáig, kapjon frissítéseket (nem tudom az s10 mennyire kap hosszútàvon). Ezek az igényeim.



2020. jan. 29. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne tervezz ilyen hosszú távra. Vegyél rendes telefont inkább (ez alatt azt értem, hogy aminek a tudása az árral azért jobban passzol). 2 év múlva úgyis azt fogod nézni, hogy a legújabbak mit tudnak.
2020. jan. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3 évig szoktam használni egy telefont. Egyszer volt, hogy egy év múlva cseréltem, mert az egy 20 ezres gagyi volt, amit megbántam. A jelenlegim is anno felsőkategória volt, de ma is egy jó középkategóriának számít, viszont elérkezett az idő, hogy nemsokára cseréljem, mert már érzem, hogy nem a régi.
2020. jan. 29. 07:19
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Én XR-t választanám ezek közül vagy 11-et vennék. S10 is jó de már csak jövőre kap egy nagyfrissítést utána vége. S20 vagy iPhone 11 vagy 9 igazából..
2020. jan. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Samsung jól bírja magát évekig, én s6ot 4 évig használtam, most s10+om van, ugyanezt várom tőle legalább. Még most is jó a régi telefon, csak már az akksi köhög a napi használatban.

Iphone-nal nincs tapasztalatom, de nagyjából egy szinten lehetnek. A fő kérdés itt inkabb az, hogy ragaszkodsz-e konkrét oprendszerhez, mert az kb el is dönti a dolgot. :)

2020. jan. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a helyedben IPhone xs-t vennék. Jó kamera, szép kijelző, gyors telefon. Szerintem az IPhone 11 pró előtt az xs áll a masodik helyen kamera szempontjabol.
2020. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!