Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem a képernyőzár...

Elfelejtettem a képernyőzár kódját, mit tegyek? (ujj lenyomatot érzékeli csak 1. indításnál még nem engedi)

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy a telefonomat elvette az igazgató és sokáig bennt volt. elfelejtettem a kódomat de ujjlenyomat még van rajta csak nem engedi mert hogy 1. inditás. tudok valamit csinálni úgy hogy ne tünjenek el a fájlok? köszi a válaszokat előre is
2020. febr. 5. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hard resetet kell csinálnod, azaz olyan lesz, mintha most hoztad volna a boltból. Azaz a belső tárolóból minden elvész. Ha SD kártya volt benne, azt kiveheted a reset előtt, így az azon lévő fájlok megmaradnak.
2020. febr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Hard resetet kell csinálnod"

Ha az FRP lock ott virít a telefonján, ő meg a fiókjának sem tudja a jelszavát, nem lesz vele semmivel előrébb.


Milyen telefonod van, kérdező?

2020. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
resteteltem képek megmaradtak :D egyébként huawei y7 csak a feloldó kódot nem tudtam nem dobta fel a google-s belépést
2020. febr. 5. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!