Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p30 gyorsan merül?!

Huawei p30 gyorsan merül?!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

2 napja van meg a p30.

Mikor hazahoztam (újonan) alapbol 60%-on volt, ee 3 ora alatt csutkára merült.

Majd ejszaka 7 ora hossza alatt, ugy hogy aludtam -50%. Reggel kikapcsoltam rajta nehany beállitast meg energia takarékos módba raktam, de igy is -10% ejszaka. Ez normálisnak szamit?

Elotte P10 volt, az nem csinalt ilyet.

Köszönöm ha valaki megosztja a sajat tapasztalatát :)



2020. febr. 6. 05:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem igaz hogy nem Huawei-em van, de én is egy hasonló kaliberű telefont használok és ott is van ilyen probléma igaz nekem csak 10-15%-ot csökkent. Utána olvastam és azt írja hogy vagy valamilyen alkalmazás vagy a benne lévő GPU dologozik és az is ehet néhány százalékot. Itt egy régebbi cikk amit tavaly olvastam, hátha segít: [link]
2020. febr. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A beállításokban manuálisan kapcsoljátok ki a futó appokat!Főleg a FB,chrome,youtube és tartsátok akkukímélő módban!-ekkor nem fut semmi a háttérben ha nem használjátok!Az app killerek meg hasonlók semmit sem érnek,kinyírják az appokat ideig óráig majd magától újra indulnak!
2020. febr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen :)

Amit a kettes ir pont ezeket csibaltam, kikapcsoltam nindent, es energiatakarekban van. Es igy merül ejszaka 10%-ot.

Anyumnak a p30 lite van, neki is meg új, es osszehasonlitottuk ugyanazzal a folyamattal ugyanannyi ido alatt es neki kozel se merül ennyit. Plusz neki energiatakarek sincs bekapcsolva.

El vagyok keseredve :(

2020. febr. 6. 09:03
 4/4 anonim ***** válasza:
A P30 lite tényleg tovább bírja, de az sokkal gyengébb telefon. Éjszakára tedd repülő üzemmódba, minden futó programot állíts le, és akkor jó lesz.
2020. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!