Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek miért rakja a...

Laci8729 kérdése:

Szerintetek miért rakja a telefonom az emileimet várólistára ahelyett, hogy elküldené a címzetteknek? Persze sosem küldi el. Van olyan levelem ami már 2 hete várólistán van! Köszi a segíttséget!

Figyelt kérdés
2020. febr. 14. 19:12
 1/4 Mr. V. ***** válasza:

Milyen levelezőprogramot használsz?

Az Aquamail pl. egy profi program, ami felolvasni is képes a tárgyat (TTS), kezeli a legtöbb mail szolgáltatót (gmail, yahoo, stb.), korlátlan fiókot fel lehet venni, offline megmaradnak a levelek, stb.

Nekem ezzel még ilyen problémám soha nem volt.

Kicsit időigényes a beállítása, mert rengeteg mindent lehet állítani (csendes időszak éjszaka, ellenőrzési időköz, ...).

Javaslom cseréld le a mostani programodat bármi másra, amit én írtam, csak egy nekem bevált levelező, de még rengeteg van.

2020. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kapcsolódik a telefonod az internetre? Esetleg egy wifi ki-wifi be vagy mobilnet ki-mobilnet be segíthet, hátha magára talál a levelező.
2020. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert a telefonod nincs rendesen beállítva. Hívd fel a szolgáltatódat, majd ők segítenek.
2020. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt gondolom,hogy valóban beállítási probléma lehet, mert a másik telefonommal el tudom küldeni a g-mailes leveleimet. A telefon beállítással lehet a baj .
2020. febr. 15. 00:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!