Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A jegyzettömbben lévő fájlokat...

A jegyzettömbben lévő fájlokat hol lehet gépen megtalálni?

Figyelt kérdés
A régi telefonomon a jegyzettömbbe írtam pár fontos infót és most új telefont kaptam, a régit pedig szeretném eladni/elajándékozni. Viszont lusta vagyok egyesével minden jegyzettömbbe írt dolgot átmásolgatni és elég sok van...Valahogy a gépen meg lehet találni ezeket a fájlokat és átmásolni az új telefonra vagy a gépemre?
2020. febr. 14. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen típusú telefon?
2020. febr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huawei p9 lite
2020. febr. 15. 15:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha az új telefon is Huawei, akkor a HiSuite programmal egyszerűen megoldható. Akkor csak a számítógépre kell letölteni a programot, csatlakoztatni a régi telefont, majd ha felismerte a program, akkor a Mentés menüpontban kipipálod a jegyzetet, lemented a gépre. Ezután az új telefont csatlakoztatod ugyanígy, csak a Mentés helyett a Visszaállítás menüpontra mész, ott pedig csak simán vissza kell tölteni a mentést. Sajnos titkosított fájlba menti, ezért nem lehet semmivel sem megnyitni (nekem legalábbis nem sikerült) csak két Huawei telefon között működik.


Ha nem Huawei akkor érdemes leszedni egy olyan jegyzettömböt ami szinkronizál felhőbe, (bár egyébként is érdemes, sokkal könnyebbé teszi a dolgokat). Én a Google Keep alkalmazást ajánlom, iPhonera is van, ha esetleg az lenne az új. Ehhez elég egy google fiók és máris szinkronizálja az összes eszközt amin azzal a fiókkal vagy bejelentkezve. Pl eszedbe jut valami, leírod telefonon, majd hazamész és a gépen már ott fog várni a jegyzet, ott javítgathatsz benne és amint ez megtörtént, rögtön a telefonon is átszinkronizálja az újraírt jegyzetet. Leszeded a Google Keep alkalmazást mindkét telefonra, majd a régi telefonon a jegyzeteknél kell lennie egy megosztás gombnak, ott kiválasztod a Google Keep alkalmazást és máris áttöltötte a jegyzetet oda. Bár esélyes, hogy csak egyesével engedi, de legalább nem kell újraírni az összeset.

2020. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!