Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor lesz használtan iphone 9?

Mikor lesz használtan iphone 9?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudom, hogy még ki sem jött a teló, de az lenne a kérdésem, hogy onnantól számítva, hogy kijön, mikor fogják emberek használtan árulni? Mert az a 399$ kicsit sok nekem, de nagyon szivesen megvenném. Szóval, szerintetek mikor fogják az emberek eldani majd a sajátjukat, és kb milyen áron?

2020. febr. 15. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Veszel egy újat, használod és máris lesz egy használt dizájntelefonod.

Vagy ha sokallod az árát, akkor miért akarsz olyan telefont, ami csak arra jó, hogy villoghass vele, hogy neked telik ilyenre is?

2020. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki villogna egy 400€ telefonnal. Azért szeretném mert egy jó telefon. És nem ez volt a kérdés...
2020. febr. 15. 15:58
 3/9 anonim válasza:
91%
Hagyd az elsőt kérdező, szegénynek nem telik ilyen dolgokra, hogy okosóra meg 400 USD telefon. Hiszen még a vécépapírját is a szülei veszik neki.
2020. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem rosszból, de mi lenne ha a kérdére koncentrálnánk egymás degradálása helyett?
2020. febr. 15. 17:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Már az elején lesznek akiknek nem jött be és adják is tovább. Illetve akik hitelt nem kapnának, de telefont törlesztőre kitudnak hozni és ár alatt fogják hirdetni szinte újonnan. Szerintem max 1-2 hónap megjelenés után.
2020. febr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szirty ***** válasza:
55%

Nem tetszenek a válaszok, de Te nem érzed úgy hogy hülyeséget kérdeztél?


Nyilván a kiadás napjától számítva eltelik egy kis idő mire megjelennek a használt készülékek. Talán pár hónap, talán 1 év. Ki tudja azt előre?

2020. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5-ös, köszi :) és még válaszolnál egy kérdésemre, hogy kb mennyivel lesz olcsóbb?

#6-os, aki ért hozzá kb meg tudja mondani.

2020. febr. 15. 17:44
 8/9 Szirty ***** válasza:
77%

Lehet átlagot vonni (korábbi készülékek használt piacra kerülése alapján).

A jövőbe látás nem iphone expert kategória.

2020. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az apple készülékek nagyon jól tartják az árukat (pl. egy 5 éves MacBook Pro még most is 200-300 között van) szóval szerintem ilyen 1-3 hónapos időintervallumban felkerült hirdetéseknél nagyon nagyon maximum 50 000Ft körüli árrést számolj.
2020. febr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!