Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Samsung okostelefont...

Melyik Samsung okostelefont érdemes választani, ami viszonylag jó áron van?

Figyelt kérdés
Olyan okostelefon érdekelne, ami "jól bírja a strapát" és nem okoz meghibásodást a készülékben 1-2 apró koccanás.

2020. febr. 15. 19:55
 1/4 anonim válasza:

Attól függ hogy neked mi a "viszonylag jó ár"

Manapság az új telefonokban üveghátlap van... hiába törés elleni támogatott ha olyan ütés éri, igyis - ugyis betörik.

Ha nem akarsz "lagolni" a telóddal, mármint megakadjon itt ott használat kozben akkor nézd a telefonok tulajdonságuk között a RAM-ot ... már a 4gb RAM jónak számít


Ajánlom(csak a samsung:D): j6+ j4+ a20e a40

a50

2020. febr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az A50 nem egy nagy szám, ez az A széria meg se közelíti az ezelőttit. Sokkal rosszabb. Nekem A50 van de nagyot csalódtam. Hiába a nagy akku akkor se bír csak max másfél napot. Az always on display meg a régebbi A3-al ellentétben iszonyatosan meríti az aksit. Az ujjlenyomat olvasó az meg egy rakat szr. Most a jelkódot meg a arcfelismerőt használom ha ki akarom nyitni. Bár az arcfelismerő sincs sokszor a helyzet magaslatán. Bánom már rendesen a vételt.
2020. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A50-esemben én is nagyot csalódtam, így szintén nem ajánlom! Az előbbieken felül a térereje is gyengébb mint az előtte lévő ,3 éves Huawei-hez képest, ami mindenben jobb volt! Kamerája vacak! Nem tud normálisan zoomolni. Tegnap videózzam a leány szallagavatóján, és ott is folyamatosan ,másodpercenként játszott az élességgel a telefon.
2020. febr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem betört. Kis koccanás érte és az LCD képernyő elfeketedett.
2020. febr. 16. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!