Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyedi rom-ot kell találnom?...

Egyedi rom-ot kell találnom? (root)

Figyelt kérdés

Szóval a mobilom Cubot x18 Plus. Root, Supersu, TWRP megvannak, le van tudva a teljes root.

Próbáltam keresni rom-okat hozzá, de ahol írták, hogy mondjuk Android pie/9 GSI(általános rendszer kép) működne, kiderült hogy nem támogatott(lásd project treble, Resurrection Remix)...

Saját rom-ot nem tudok készíteni, mivel nem tudok kódolni egyáltalán, de jó lenne például Vulkan-t meg egyéb hasznos dolgot felrakni rá(elméletileg Nougat/7.0/API 24-től támogatott, de az én 8.0.0-as verziómon nincs).



2020. febr. 17. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát az a mobil ugyan csak 2 éves, de hardveresen ipari hulladék, a benne lévő 4 éves MediaTek SoC-val. Szerintem felejtsd el a custom ROM-ot MediaTek-es mobillal, ha valamennyire sikerrel szeretnél járni, akkor minimum QC Snapdragon SoC-val rendelkező mobilt veszel, MT-re senki sem fog szenvedni nulla forrással.
2020. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A stabil GSI meg ritkább, mint a fehér holló még elterjedt Snapdragon SoC-val ellátott mobilokon is.
2020. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!