Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt válasszak videó...

Milyen mobilt válasszak videó készítéshez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy melyik az a telefon, ami középkategóriás az árát tekintve, de viszont megfelelő minőségű videót készít vlogoláshoz. Youtube-ra tölteném fel és nem szeretnék rossz minőségű videókat.

Plusz az is fontos lenne, hogy a beépített mikrofonja jó legyen vagy lehessen hozzá csatlakoztatni külső mikrofont.

Tehát a kérdésem, hogy tudtok e olyan mobilt ajánlani aminek jó a mikrofonja és jó minőségű (tiszta, nem mosódik el, stb.) felvételeket kell készíteni és nem kerül több százezerbe?



2020. febr. 18. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Huawei P30 Lite.
2020. febr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Ezek már felső kategóriás elvárások.
2020. febr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én samsung párti vagyok [link]
2020. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Mindenütt az LG G6-ot írják a legjobb olcsó vlogger telefonnak. 2 AOP mikrofonja van, de 60 fps-t csak 1080p-ben tud, 4K-ban csak 30 fps-es
2020. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem telefont keresel, hanem egy DJI Osmo Pocetet. :) Akár használtan is érdemes lehet megvenni. Ha mégis telefon kell, akkor elsősorban egy DJI Osmo Mobile 3-ma vennék. Atán jöhet a telefon. És hogy ilyet, mondjuk ha olyan 400-500€-ig kéne, akkor Samsung Galaxy S10-et vennék használtan. Van nagyon jó zoom, van nagyon jó széles látószögű kamera, és a főkamerája is nagyon decens.


Ha kínaiba is bele mersz vágni, akkor a Xiaomi Mi Note 10-et venném. Az elég jól áll kamerákból :D

2020. febr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!