Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7- utálom. Mit csinálja...

Iphone 7- utálom. Mit csináljak az akksival?

Figyelt kérdés

Egy éve sincs meg,87% az akksi kapacitás

Zenét hallgatok és két óra alatt 20 százalékot lemegy

Napi két töltés minimum

Folyamatosan azon izgulok mikor kell tölteni és lemerül

Minden kikapcsolva, repülő-esti mód

A semmitől is merül

Ellenben a huawei telefonom aksija ezerszer hasznavehetőbb


Tudtam hogy az iphone aksi nem erősség de ennyire? Megőrülök tőle

Mikor cseréltessek aksit, illetve milyen lesz a telefon utána?



2020. febr. 18. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Utána valamivel jobb lesz. istyle-ban akciós az akkucsere, csináltasd meg. Ne csináltasd sufni helyen.

Fontos hogy az akksit 20 és 90% között tartsd, de az ideális tartomány a 70-75 ha ekörül tartod akkor öregszik el leglassabban az akku. Ne töltsd egész éjjel. Ne merítsd kikapcsolásig.

További tippek itt:

[link]

2020. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Három napja 90 volt, most 87

Sokszor leviszem sajna 1%ig, de eddig meg azt olvastam hogy nem szabad ki be huzogatni a toltot mert az is öli a telefont

Szoval?😅

2020. febr. 18. 22:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy iPhone 6s-em van, újonnan vettem amikor megjelent, így most kb. 5 vagy 6 éves. Mindig nagyon vigyáztam rá karcok és sérülések szempontjából, viszont soha nem kíméltem az aksit. Minden éjjel a töltőn alszik újkora óta. Egy szűk napot még ma is bír. Ami érdekes hogy a legjobb barátommal együtt, egy napon vettünk ugyanolyan készülékeket (kettőt rendeltünk egyszerre). Ő nagyon vigyázott rá akku szempontból is, figyel erre a 20 és 80% között tartásra, és minden élettartam hosszabbító praktikát elkövet. Most, a készülékek 5 éves korában az ő akku állapota 5%-kal jobb az enyémnél. Magyarul: nem éri meg ezzel kínlódni, a gyakorlatban maximális odafigyeléssel is csak minimális, jelentéktelen élettartam előnyt lehet elérni. 4-5 évente kibirok egy 20 ezer forintos akkucserét, és inkább legyen minden reggel full feltöltve a telefon.
2020. febr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

# 1

Az általad linkelt oldalon le van írva bárhol, amit te állítólag "fontosként" fantáziáltál?

Egyáltalán bármi, amiket magadtól összehordtál?

2020. febr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves első, szép elmélet... 20-90% között van 70% "játéktered". Ezt betartva már újkorában is használhatnám úgy a telefont, mintha valami öreg akkus cucc lenne.

Nem azért élünk, hogy az akkut szolgáljuk, hanem az akku van azért, hogy minket kiszolgáljon.


Kérdező: Akkucsere utá valamivel jobb lesz, de nagy javulásra ne számíts... A helyedben vennék az Aliexpressről valamilyen battery caset, és azzal egyideig el leszel, bár elég ormótlanul néz ki.

2020. febr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem, A két éves, és négy hónapos Huawei telómnak 87 % az akksi kapacitása.
2020. febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Iphonrol van szo, kerlek az irjon ide akinek hetese van hogy mit csinaljak vagy hogy hoszabbitsam az akksit😅
2020. febr. 20. 18:49
 8/10 anonim ***** válasza:

csomo más ís merít

fényerő

helymeghatározás

észrevehetően pár alkalmazás is valamiért jobban leszivja

tinder badoo facebook ezek valamiért nagyon szivják az akksit

háttérbe futnak az alkalmazások

azis számít

max eladod a telót egy 90 be

2020. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Sokszor leviszem sajna 1%ig"

Ez az, ami garantáltan megöli az aksit.

Barátnőm ugyanígy használta a P10 lite-ját, egy év után nem sokkal meghalt az akksi.

2020. febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Külső akksi és nem kell izgulni a lemerülésen
2020. ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!