Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ugy új telefonom 3 hónapos...

Van ugy új telefonom 3 hónapos de nagyon utálom (samsung galaxy s8 plus) Eladjam vagy inkább megtartsam?

Figyelt kérdés
2018. dec. 25. 10:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%

Ez így pusztába kiáltott szó.

Ha nagyon utálod (de miért is?), ha nem zavar a pénzügyi veszteség, akkor add el, vegyél másikat (az miben lesz jobb?).

A Samsungok általában nem rosszak, legfeljebb rossz választás volt, vagy a mondás szerint: más rétje mindig zöldebb avagy: lakva ismerni meg egymást.

De tudod mit? Vegyél másikat, úgy tűnik ez nem jött be Neked, vagy csak valaki megszólta?

2018. dec. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%

Mi a problémád vele? Lehet, hogy orvosolható.


Ha olyan, amit nem lehet orvosolni (pl. nem olyan menő, mint egy iphone), akkor el kell adni és venni egy olyan telefont, ami megfelel az igényeidnek.

2018. dec. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Hogy a rendszere nekem nem jön be.

Huawei-em volt amin sokkal jobb volt a rendszer optimalizálva nem szaggatott be egyszerűbb volt a menüje,gyorsabb is volt....

A külseje tetszett az s8-nak ezért vettem meg de hiba volt....

2018. dec. 25. 10:31
 4/22 A kérdező kommentje:
Az engem nem érdekel hogy más mit szól a telefonomhoz hol nem szarom le....nekem.feleljen meg ne másnak...szerintem
2018. dec. 25. 10:32
 5/22 anonim ***** válasza:
52%

"Eladjam vagy inkább megtartsam?"


Tartsd meg. Miért? Mert az itt előadott produkciód ellenszenves, maga a kérdés is értelmetlen, tehát akkor csak szívj vele tovább. Szerintem.

2018. dec. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
34%
Miért vetted meg, ha eleve nem olyan a "rendszere" amilyet akartál?
2018. dec. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
ja, bocs! Látom. A külseje döntött...
2018. dec. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

5. Előadott produkcióm??

A külső döntött balam sajnos mert a notch-os mobilokat utálom...es ezért döntöttem a samsung mellett.

Arra viszont nem számítottam hogy a samsung rendszere még mindig borzalmas.

Tanácsot jöttem kérni mert ha ezt eladom akkor sokkal kevesebbet kapok vissza mint amiért vettem. Viszont szívni sem akarok vele mert utálom.

2018. dec. 25. 11:58
 9/22 A kérdező kommentje:
Nálam*
2018. dec. 25. 11:59
 10/22 anonim ***** válasza:

A rosszul működő gyári rendszer problémáját egy custom rom megoldhatja, sokkal jobban optimalizált a Lineage OS, mint a gyártók módosított rendszerei.

Egy rom csere után sokkal jobban fog működni a mobilod, viszont a Samsung mobiloknál garanciavesztéssel jár.

[link]

2018. dec. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!