Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha utálom az androidot,...

Ha utálom az androidot, iOS-re nincs pénzem, és windows phone már nincs. Akkor mi marad? :D

Figyelt kérdés
Elegem van abból, hogy folyamat elavulnak a mai okostelefonok. Most vettem egy 4 gb ram-os 64 gb rom-os telót, de kb 4 év múlva vehetném a következő droidos maszatot, ami szintén el fog évülni utána. Apple-re nincs pénzem, azt ne mondjátok, és nem is adnék ki annyi pénzt egy telefonért sose amennyibe az Apple-k kerülnek. WP meg már nincs. Mit lehet majd tenni ha eldöntöttem, hogy ez au utolsó androidos telefonom ? :D
2018. márc. 27. 04:40
 1/9 anonim válasza:

4 év alatt valamilyen szinten természetes, hogy elavul.

De szerintem egy Iphone árkategóriájában fekvő Andriodos telefon is csak sok-sok év után fog elavulni.

Bár nem tudom, hogy mire használod a telefonod, de szerintem alap alkalmazásokra és játékokra évekig elég egy 60+K-s KÍNAI androidos telefon.

2018. márc. 27. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezalatt a 45 perc alatt utánanéztem a lehetőségeknek, és egyre több gyártó adja ki újra a klasszikus mobiljait, mai köntösbe burkolva. Szóval ha pár év múlva bemondja az unalmast a mostani új telóm, visszatérek a klasszikus vonalra. ;)
2018. márc. 27. 05:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
IOS is elavul 4 év alatt
2018. márc. 27. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Libers Pertz válasza:
Évente, de maximum két évente cseréled és nem fog elavulni.
2018. márc. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ujra kapható lenne a sonyericcson c905 nem gondolkodnák fél percet sem a vásárlásán
2018. márc. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Már egy 50 ezres telefon is 3 évig tökéletes.

Addig meg nem csak a rendszer avul el hanem maga a telefon is tönkre megy.

Vagy össze töröd, elhagyod, vizbe ejted, ellopják, akksi kinyúlik.

Az IOS se tudja tovább.

Szóval vegyél egyet és nyomjad neki

2018. márc. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
# 5 Most is adnál érte 100ezer forintot?Ennyibe került, amikor az a mobil megjelent.
2018. márc. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Wadmalac ***** válasza:

[link]


Vagy ez sem és kiköltözöl az erdőbe áram nélkül.


A technikai fejlődés ma ilyen gyors. És mivel van rá piaci igény, nem is lesz lassabb.

2018. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha négy évet kibir az a telefon akkor az tök jó. Okos telefonoknál am is több a hiba lehetőség mint a buta telefonoknal szóval a négy év az nagyon jó ha tényleg kibir annyit. Am hol vetted a telod es mennyiért?:D
2018. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!