Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Budapesten hol tudnam ingyen...

Budapesten hol tudnam ingyen feltolteni a telefonomat? 16%on van es nincs semmi pénzem

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A töltőd nálad van?

Szerintem bármelyik kávézóban, vagy hasonló helyen van konnektor...

2020. febr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Alleeban van telefontöltő széf. Feldugod a telefont, bedobsz egy 100-ast, majd lezárod. Ha végeztél visszamész, kinyitod, visszakapod a 100-ast.
2020. febr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

menj be valami plázába csak van valahol egy konnektor, kérj megy egy boltban valakit.

Menj be egy műszaki boltba ott biztos van elég konnektor

2020. febr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nincs pénzem hogy menjek be valahova pénz nélkul. Ki zavarnak
2020. febr. 19. 13:31
 5/9 anonim válasza:
Westend földszint bejárat mellett, minden féle kábel van
2020. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Plázákba pénz nélkül is bemehetsz, ott meg találsz konnektort és/vagy töltő helyeket. Van ahol wifi zóna van kialakítva, ahol wifithetsz is miközben töltöd a telefont.
2020. febr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogy zavarnak ki. Többször mentem már be márkaboltba, megkértem az eladókat, mondták, hogy húzzam ki bármelyik kiállított telefont, és töltsem a sajátomat, amíg csak akarom.
2020. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Válaszút Misszió Drogkonzultációs Iroda

Budapest, Csaba Utca 3

Itt amúgy tűcsere van este 6 ig, szóval drogosok járnak oda, de te is nyugodtan bemehetsz ;)

2020. febr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek, találtalam
2020. febr. 19. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!