Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Privát szám hív, felveszem,...

Privát szám hív, felveszem, de a mobil egyből visszahívja? Ez normális?

Figyelt kérdés

Gyárból várok hívást, máskülönben sose vennék fel privát telefonszámot. Szóval ma délután hívtak privát számon, felvettem, de nem beszélgetés kezdődött, hanem azt veszem észre hogy a mobilom egyből visszahívja a privát számot. Ahogy ezt megláttam azonnal ki is kapcsoltam.


Egyáltalán hogyan lehetséges ez? Hogy tud a telefon visszahívni egy privát számot?



2020. febr. 19. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem visszahívj. Az a kapcsolási hang. Két másodpercet vártál volna, és vonalba kerültél volna azzal, aki hívott. Életedben nem volt még ilyen hívásod? Hány éves vagy?
2020. febr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez ott bukik meg, hogy nem is lehet visszahívni.
2020. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem visszahívta. Call Centerekben szokás, hogy több hívást indítanak, mint ahány operátor ül bent. Azért, mert a hívások egy részét nem veszik fel, így ha az operátor várakozna a vonalban, menne az ideje. Ezért egy automata elindít sok hívást és ha valaki felveszi, azt egy operátorhoz kapcsolja. Ezt a kapcsolást hallod úgy, hogy hívás indul, ilyenkor az automata ami téged is hívott csörgeti az operátort, csak az valamiért lassan vette fel (talán facebookozott munkaidőben).
2020. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Ez ott bukik meg, hogy nem is lehet visszahívni."


Én is úgy tudtam, de valahogy most sikerült.


"Hány éves vagy?"


Nem tudom ez miért lenne releváns információ ebben a szituációban. Amúgy igen, először történt ilyen, ezért is tettem fel a kérdést.

2020. febr. 19. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

automata hívás.

egy központ hívogatja azokat akiket fel akarnak hívni nem konkrétan Manyika néni pötyögi be a számot. Ha nincs válasz, vagy nem veszed fel akkor eldobódik a hívás oszt jóvan

viszont ha felveszed az automata örül neki és kapcsol egy éppen szabad emberkét - lehet pont Manyika nénit - amíg ő felveszi addig olyan hangot hallasz mint amikor kicsörög a telefon, mintha te hívnál, de nem te hívtál hanem az automata hívott téged és miután felépült veled a vonal, akkot az adott alszámot is csöngeti.


várni kell ilyenkor amíg fel nem veszi Manyika néni!

2020. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!