Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Tul léptem az 500 mg-s mobilnet kereteket és jött hogy 1000 a méret! és mire számítsak? Mennyibe fog kerülni, ha túl léptem a havi keretet

#mobilnet keret 500
2020. febr. 22. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha felhívod az ügyfélszolgálatot gyorsabban és pontosabb választ kapsz, mint itt.

Mindegyik szolgáltatónál 0-24-ben hívható.

2020. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak olyan csomagok, amikben ha elfogy az adatkeret, automatikusan megrendel ehy forgalombővítőt. Egy 1 GB-os bővítő árával lesz drágább. A Telekomnál ez 1490 Ft.
2020. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hol van ez leírva, hogy automatikusan rendel?? Én még ilyennel nem találkoztam. Csak jött az SMS, hogy elfogyott az adatketet és a hónapfordulóig belassítanak, de van lehetőség egyszeri adatvásárlásra ha SMS- ben küldök nekik kódot. Maguktól sem a Telekom sem a Telenor nem húzott le önkényesen pénzzel.
2020. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!