Ellopott iPhone?

Figyelt kérdés

Valaki ellopta az iPhone Xs készülékemet, és tudom is hogy ki. Sajnos ismerem az illetőt, c típusú állampolgár, késsel jár-kel mindenhol. Feljelentést megtettem, viszont mire intézkednek a rendőrök késő lesz. Biztos vagyok benne, hogy pillanatok alatt eladja (ha még nem tette meg). Én mikor kértem, hogy adja vissza, természetesen letagadta hogy nála lenne, én meg nem jártam a nyakára, mert fontosabb hogy ne állítsanak kést az oldalamba.

Ilyenkor mit lehet tenni? Kezdhetek búcsút mondani?


2020. febr. 23. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:

iCloud zárat lehet rá tenni távolról?

Esetleg üzenetet mellé, hogy aki bekapcsolja, az el bírja olvasni, hogy lopott.


Eszközkereső féle létezik iphone-on?

2020. febr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos nem állsz jól. Nem sok mindent tudsz csinálni.

Anyagilag talán akkor jársz a legkevésbé rosszul, ha felajánlod neki hogy visszavásárolod. Egy lopott Xs-ért, ami használhatatlan és maximum alkatrésznek jó, 20-30 ezer forinttól többet nem fog kapni egy orgazdától sem. Sőt talán annyit sem. Ennyit meg neked is megérne. Én bedobnám neki hogy többet adok érte, mint amennyiért alkatrésznek el tudja adni.

Jobb ötletem nincs.

2020. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Menj rá haverokkal,vagy várd meg míg intézkednek a rendődök,bár ha az utobbít teszed ne számíts sok jóra.

Szerintem menj rá 3-4 izmos emberrel és fenyegesd meg.

De ha lenne rendes bizonyíték a kezedbe,akkor talán gyorsabb lenne a rendőrség is.

2020. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

már látom a következő kérdést: "ipohne ájklád lok feloldás hogyan?" :DDDD


be volt állítva az iPhone keresése? ha nem akkor ennyi, nem valószinü, hogy meg lehet találni. Ha be volt akkor távoltól le tudod zárni a telefont, meg hangot lejátszani, illetve ahogy fentebb írtam nem fogják tudni aktiválni egy újratelepítés után

Fotóstreamot is érdemes bekapcsolni, mert az ugye elküldei a készített képeket a felhőbe, tehát ha a barom csinál képet akkor azt te látod.

2020. febr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#1 igen és igen. A kereső sajnos nem működik, azt írja ki, hogy nem található. ICloudon keresztül megjelöltem elveszettként, ennél többet nem tudtam megtenni.

#2 igen ez egy jó ötlet, nekem is megfordult már a fejemben, de az az igazság, hogy annak aki meglop, elvből nem fizetnék. Ha nem lesz jobb ötletem, valószínűleg ezt megpróbálom.

#3 oda tudnának menni, csak aztán ez az ember felkeresne a nem kis családjával és szószerint megkéselne. Ezt biztosra tudom, mert ismerem az illetőt elég régóta. Lehet beszari vagyok, de ezt nem merem megkockáztatni. Elég sok kisebbségi lincselésről lehet/lehetett hallani.

2020. febr. 23. 10:54
 6/8 anonim ***** válasza:

#3 vagyok!


Ha valóban veszélyesnek tartod akkor csak a rendőrség mehet ki,de lehet,hogy addigra már eladja

2020. febr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
írd meg majd hogy mi történt mert várjuk :/
2020. febr. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na bocsi, itt vagyok.

Végül visszavásároltam 60 ezerért. Sajnos ez van, ennyit megért nekem.

2020. febr. 28. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!