Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen szinten van a OnePlus 7?

Milyen szinten van a OnePlus 7?

Figyelt kérdés

Mondjuk melyik iPhone telóval egyenlő?


És milyen Samsung telóval?



2020. febr. 23. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

A sima One Plus 7 szerintem egy iPhone 11-el van egy szinten gyorsaságát és tudását tekintve, vagy egy Galaxy S10-el. Max a kamera kicsit talán gyengébb.

Ebben a szegmensben igazából árnyalatnyi különbségek szoktak lenni, itt már tényleg az egyéni preferenciák a döntőek, hogy iOS vagy Android. Az ára egyébként jóval olcsóbb, mint az iPhonea-nak.

2020. febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az iphone-nál már szinte mindegyik androidos csúcskategóriás telefon felül van, ez is közéjük tartozik. A samsung-al nagyából egyenlő. Samsungban jobb a kamera, de a op7 gyorsabb és optimalizáltabb, gyorsabban kap frissítéseket, megbízhatóbb, gyorsabban tölt és lassabban merül.
2020. febr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó és ezt mire alapozod, hogy szinte minden csúcskategóriás androidos telefon az iPhone felett van? Talán hardverre optimalizált rendszere van mindegyiknek? Talán az ökoszisztémája a többi eszközzel jobban működik, mint az iPhone-ok minden más Apple termekkel? Esetleg a kamerája jobb egyértelműen? (Tesztelők nagy része az iPhone 11 pro kameráját tartja az eddigi legjobbnak, van magyar teszt is, ahol csúcskategóriás telefonokat hasonlítanak össze). Netán a rendszerük sokkal stabilabb, biztonságosabb és felhasználóbarátabb, letiszrultabb, mint az iOS?

Félreértés ne essék, mindkét rendszert szeretem, és használom is, épp ezért nem mernék sose olyat kijelenteni egyértelműen, hogy az egyik jobb a másiknál.

Esetleg azt ki lehet jelenteni, hogy egy iPhone 11 áráért (250 ezer körüli) lehet találni a piacon olcsóbban olyan telefont, amelyik egy átlag felhasználó igényeit ugyanúgy le tudja fedni, mint az iPhone, de ez nem azt jelenti, hogy egyértelműen jobb volna nála.

Valamelyik nap facebookon olvastam valami majomnak a hozzászólásában, hogy szerinte iPhonet csak a h..ék vesznek már, mert mindenben jobb egy androidos telefon sokkal olcsóbban.

Egyszerűen tudomásul kell venni, hogy valaki NEM HAJLANDÓ Androidot használni, mert egy rakás mosléknak tartja az egész rendszert akkor is, ha mára már viszonylag normálisan működik minden telefonon középkategóriától felfele.

Én egy iPhone-t használok a a hétköznapokba telefonként, mert nekem a stabilitás és az egyszerű kezelhetőség a fontos a mindennapok során és az, hogy minden egyből kézre essen, de van egy androidos tabletem, amire meg bárhonnan bármit le tudok tölteni, és sok dolgot azon csinálok. Ergo mindkét rendszert szeretem valahol, de a hétköznapokban az egyszerübb felületet szeretem.

2020. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!