Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iphone-t érdemes...

Melyik iphone-t érdemes megvenni 100 ezer alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Melyik iphone lenne még jó 100 ezer forint alatt? Annál több pénzt sajnos nem engedhetek meg magamnak. Androidost nem fogok venni, mert nem jöttek be, higgyétek el sok androidom volt de mégis maradok az ios-nál. Ja és újonnan vagy használtan érdemes megvenni? Nektek milyen van jelenleg? 22l (Most nekem iphone 4s-em van amit 3 éve vettem és már nagyon belassult ezért is akarok váltani.)

2020. febr. 23. 18:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Azért teszek fel kérdést mert itt lehet és teljesen mindegy milyet ez a jó benne. Téged nem értelek, miért vagy itt ha megmondod bárkinek milyen kérdést tehet fel? :)Az oldal neve gyakori kérdések tehát nem ritka kérdések érted...és itt sok választ kapok mind keresgetéssel. Ennyi..
2020. febr. 23. 22:02
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is a nem soká kijövő 9-et tudom ajánlani, a pletykák szerint nagyon jó lesz (jobb, mint a 8). A 7-estől valóban nincs Jack, de nem is hiányzik (8-tól van vezeték nélküli töltés, ha egyszerre hallgatnál zenét és töltenél is), gyárilag van Lightning-csatlakozós füles, 5 ezerért pedig lehet venni Xiaomi Bluetooth fülest, és akkor simán lehet tölteni és zenét hallgatni egyszerre használat közben is (vezeték nélküli töltés használat közben necces, kényelmetlen).


Egy használtnak általában esztétikai problémái lehetnek, vagy maximum aksival gondok, de nem drága annyira egy aksicsere (10-15). Az új biztosan makulátlan, minden tartozekkal, egy használt viszont arányaiban olcsó, és ki lehet fogni jót is. Nekem XR van, fullos védelemmel, tehát ha eladnám, a következő tulajnak maximum az aksi állapota (jelenleg 94%, azaz kb. 2800mAh) okozna gondot.


Én újpárti vagyok, jobb szeretem, ha nincs semmi gond vele (garantáltan), hiába lehetne olcsóbban beszerezni használtan.


Ha nagyon ragaszkodunk a kerethez: helyedben NEM vennék újonnan 7-et tekintettel arra, hogy négy éves telefon lesz idén. Inkább vennék egyet használtan, ami max 1-2 éves.


Ha nem, és ráér picit, akkor gyűjtenék még egy kicsit hozzá, és megvenném a majdani 9-et, egy-két hónappal a megjelenés után. Én a telefonomat egy Part-Nero nevezetű GSM-ben vásároltam, a Deáktól nem messze van, az Andrássy út mellett, belinkelem az oldalakat, ha releváns lehet. Megbízható, és olcsó (én 214 ezerért vettem, pedig akkor még bőven 240 volt az átlag (webshopokban is).


Persze tudom milyen, amikor már 2 napot sem szeretnél várni vele, annyira nem szereted a régit, vagy pont hogy szeretnéd az újat, szóval nem hibás döntés az sem, ha holnap veszel egy 7-et. Annál lejjebb ne adj, mert nem lesz sokáig jó. Sok sikert kívánok a vásárlásban, kívánom hogy a legjobb döntést hozd meg! :)

2020. febr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
100 ezer alatt jelenleg csak 2 iPhone van: a 32 gigás 6S és a 128 gigás SE, de egyik sem a legjobb vétel! Szóval vagy megkockáztatod ezek közül valamelyiket, vagy további 3 választásod van: vagy használtan veszel, vagy gyűjtesz még hozzá több pénzt, vagy pedig Androidosat veszel inkább!
2020. febr. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Androiddal talán megpróbálkozok még egyszer de már nem merek új droidot venni. Ti milyet ajánlanátok? Ha kell akkor gyűjtök de nem akarok megint hibákba futni.
2020. febr. 24. 01:14
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem P20 Pro-m van, másfél éves. Semmi gond nincs vele, így ezt meleg szívvel tudom ajánlani.
2020. febr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!