Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple-ösök! Ha nem lenne...

Apple-ösök! Ha nem lenne Apple ökoszisztémátok, mérnétek ma már venni Samsung S20 Ultrát? Másoktól: jó telefon már az S20-as széria? Beruháznátok rá, természetesen, ha lenne rá keretetek? Vagy egy 11 Pro Max még mindig jobb vétel?

Figyelt kérdés
Meghibásodások, lassulások és presztízsérték végett kérdezem.

2020. febr. 25. 14:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nagyon ellene vagytok a Samsungnak! :D


Tudnátok linkelni (vagy bemásolni) olyan cikkeket, vagy hozzászólásokat, melyek (legalább) bepillantást engednek abba, mitől közepes, vagy silány egy-egy ilyen rendkívül drága Sam termék? Félreértés ne essék, nem a Samsung mellett állok, az érdekel, hogy ha rossz, miért rossz. Csupán ennyi.

2020. febr. 25. 15:51
 12/21 anonim ***** válasza:
26%
Esetleg azért, mert koreai. Ha választani kell mondjuk egy német, koreai meg amerikai termék közül, akinek egy kicsi esze van, az a németet vagy az amerikait választja. Azt szoktam mondani, hogy azok, akik interkontinentális ballisztikus rakétát, meg lopakodó bombázót képesek alkotni, azok valószínűleg a műszaki termékeket sem baltázzák el.
2020. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
26%

Ezekbe a szerencsétlen, fixációkkal küzdő egyedekbe már berögzült zsigerbe, hogy ha meglátják/meghallják az Apple, iPhone, Mac szavakat, akkor jön azonnal az ösztön, hogy: "Nem! Nem szabad! Meg ne vedd!". :DDDDD



Szánalmas!

2020. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ellene személy szerint, egyszerűen úgy gondolom, hogy a huaweiek megjelenése letisztultabb, mikor ilyen telefonom volt az iPhone előtt sikerült ledobnom, egy utolsó kis városba lakok,feladtam postán hétfőn, és szerdán!!! Újra a kezemben volt megjavított állapotban. A telefon belső felépítése is szimpatikus, választhatok a hagyományos android menü és az iPhonera hajazó ikonos elrendezés között és ez csak egy icipici példa a sok közül cserben meg sosem hagyott, mindig gyors és megbízható volt, 2 év után nyugodt szívvel adtam tovább anyukámnak aki nem mondta meg hogy használt telefont kapott.
2020. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem mondta volna meg pontosabb, mert tudta csak nem látszott a készüléken
2020. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%

"mondtam egy dolgot"


Csak hogy a Caterpillar nem jobb telefon, mint egy iPhone 11, csak egy hülye vitatkozna ezzel.

2020. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Az 56isbak igaza van!

Valahogy az a reklám jut erről eszembe, hogy “honnan tudjam én csak egy sajt vagyok?!” Magyarul lehet hogy a mamám 15 éves, nyomógombos telefonjanak szebb színe van mint az én feketémnek, meg azt 15 színben lehetett kapni, ettől meg hiába mondom azt hogy szín alapján nézve az a jobb telefon. Senki nem fog szín alapján telefont venni, tehát összeségében az Enyém jobb telefon, mert egy telonak sok dologban kell jónak (főleg műszaki szinten ugye)lennie de pont a szín az mondjuk mindegy.

2020. febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
60%

"Másról nem volt szó."


De, másról is van szó, ahogy már többen is írtuk neked, egy telefont összességében kell nézni, nem egy tulajdonsága alapján, mert akkor azt mondom, hogy vegyük pl. az akkumulátor teljesítményt, ez alapján a Nokia 3310 jelenleg is a világ egyik legjobb telefonja. Pedig tudjuk ugye, hogy nem az. Csak neked jó fullban nyomni a kretént. Egy ember az egész világ ellen.

2020. febr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Emberek, nyugodjatok le, én csupán informálódni jöttem ide. :) Mostantól ha lehet térjünk vissza az eredeti kérdésre! :)


"Tudnátok linkelni (vagy bemásolni) olyan cikkeket, vagy hozzászólásokat, melyek (legalább) bepillantást engednek abba, mitől közepes, vagy silány egy-egy ilyen rendkívül drága Sam termék? Félreértés ne essék, nem a Samsung mellett állok, az érdekel, hogy ha rossz, miért rossz. Csupán ennyi."

2020. febr. 25. 17:25
 20/21 anonim ***** válasza:
én ha lenne rá ennyi felesleges pénzem megvenném, hogy legyen egy droidom is, hogy ha itt a gyakorin kérdeznek valami droidos dolgot akkor tudjak rá válaszolni, de amúgy köszi nem, ökoszisztéma nélkül is maradok az iPhonenál.
2020. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!