Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebay-ről telefont venni...

Bambuci2 kérdése:

Ebay-ről telefont venni biztonságos (LG V10)?

Figyelt kérdés

Azt írja, ezekre a V10-ekre gyártói garancia van 12 hónapra. Ez egy 5 éves telefon. Valóban előfordulhatnak még új példányok, melyek garanciája érvényesíthető az LG-nél?


[link]



2020. febr. 26. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Kínában biztos érvényes a garancia, de azt itt nem fogod tudni érvényesíteni, csak ha saját költségen elküldöd Kínába. Meg arra is figyelj, hogy a kínai telefonok nem ismerik a B20-at, így városon kívül nem lesz 4G vétel, csak 3G vagy 2G.
2020. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem új.Oda van írva hogy Manufacturer refurbished azaz felújított készülék,értsd:használt telefon.
2020. febr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Áhh én ilyenkor nem vennék már V10et.

Am a pesti LG szervíz elég korrekt ilyen téren..

2020. márc. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta utánajártam sok dolognak. Minden USA telefon nélkülözi a B20 fekvenciát. Ezek meg USA telefonok Kínában felújítva (jellemzően AT&T és Verizon). Csak azt nem értem, hogy kerülnek oda. Ukrán felüleken elég sok EU-s telefon van. Onnan érdemes vásárolni. V10 meg kajak király 5 évesen is.
2020. márc. 9. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!