Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri a pénzt az iphone 11...

Megéri a pénzt az iphone 11 pro max?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nagyon gondolkodok, mert szeretnék egy vadiúj csúcs minőségű és gyors telót és ez jött a képbe, mert én apple fan vagyok. (android kizárva). Viszont az ára eléggé horrorisztikus. Aki már megvette vagy birtokolja az mondana pár véleményt róla? Milyen, hogy működik mennyire gyors és a kamera persze milyen? Ja meg a töltöttségi ideje is milyen? Iphone 8 alatt viszont nem szeretnék le menni, mert még az is szerintem tökéletes a vélemények szerint. De nekem nagyon megtetszett ez főleg a Midnight Green változata. Gyűjtenék én rá pénzt de csak is akkor ha megéri. Nézegettem róla sok videót és nekem bejön. Ja és hol vettétek és hogyan? Részletre vagy egybe, készpénzben vagy kártyával és melyik boltban ha lehet :D..Azért ennyi pénzzel nem mászkálnék ide oda a városban. :) (trollok és iphone gyűlölők kíméljenek, köszii)



2020. febr. 28. 00:54
 1/9 A kérdező kommentje:
vagy a sima iphone 11 is szóba jöhet mert az még árban jobban fest :)
2020. febr. 28. 01:01
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nem ér 4-500 ezret egyetlen telefon sem. 2-3 évnél tovább úgysem használja a nagy átlag, akkorra meg úgyis egy elavult semminek fog számítani, amit egy akkori 100 ezres telefon is majdnem le fog körözni. Ennyi pénzt akkor ad ki egy normális ember telefonért, ha nettó 1 milliót keres legalább havonta. Csak érdekes módon én ismerek ilyen embert, nem is egyet, de nekik valahogy mégis vagy nyomógombos telefonjuk van, vagy egy sima 100 ezres felső-középkategória. Érdekes.....
2020. febr. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi pénzért én egy Macbook Prot vennék. De telefonért nem adnék ilyen sokat.


Továbbá a "megéri" az egy relatív fogalom, és attól függ, kinek. Nem tudom, hogy Neked megéri-e, de nekem biztosan nem. Ettől függetlenül jó telefon, ott van az élmezőnyben.

2020. febr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Semelyik iPhone nem éri meg a pénzt. Pocsék az ár/érték arányuk. A tudásához képest pofátlanul túl van árazva. Ugyanazt a teljesítményt Androidban 40-50%-kal olcsóbban megkapod.
2020. febr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem megéri. Az akku használat mellett nap végére 40% körűl van nálam, pedig sokat netezek és youtube/Netflixezek rajta. 20% alá még sosem értem el egész napos hardcore használattal. Gyors, fagyás mentes.

A kamera képei/videói csodálatosak. Az éjszakai képek pedig egy teljesen más világ.

Nekem az 512GB Midnight Green verziója van. Nagyon tetszik a színe. De ha teszel rá borítót nem nagyon látszik. Nekem egy Louis Vuitton Monogram tokom van rajta. Ha már eltakarja a hátlapot, legalább nézzen ki jól :)

Az eddigi iPhonejaim közűl ez tetszik a legjobban.(az X után, de az ugye generációváltás volt). (Minden évben cserélem őket)

Ami nagyon tetszik még hogy nagyon jól kommunikál a többi Apple termékeimmel, Macbook Pro, iMac, iPad stb..(de ez iOS specifikus)

Soha nem cserélém el az iOS-t semmilyen Androidra.

2020. febr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

nekem a 11 pro van - csak a méret miatt választottam a isebbet és azt mondom nagyon megéri

ha van rá keret vedd meg!

2020. febr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Húúú, csak 40%-ig merül le egy nap alatt? LOL... én meg vígan 3 naponta töltöm csak a telefonom. :P


Luis Vutton tok... gondolom került legalább egy 10-es-be... amit ugyanúgy kínai gyerekmunkások gyártanak 200 forintért. Burzsoázia felsőfokon.

2020. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy éri meg! Mindig az egy generációval korábbi modell éri meg legjobban.
2020. febr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Netto 600k fizu alatt nem eri meg
2020. febr. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!