Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan social média némító...

Van olyan social média némító app, ami csak egy ki-be kapcsoló erre?

Figyelt kérdés
Csak olyat találtam, ami uninstallig sehogy nem enged vissza. A bökkenő az, hogy nagyszerűen el tudom dönteni, mikor van kész a meló, és akkor már jó lenne a fő-fő feliratkozások üzeneteit megkapni és átfutni. Létezik olyan app, ami nem függőkre van írva?
2020. márc. 1. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Én hasonló célra Ncleaner-t használok.

Ha nem kellenek, akkor kilövöm az értesítéseket, ha kellenek, akkor meg vissza.

2020. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elmondom, melyik kategóriában van a kérdés. Vagy nem kell?


Nem fejtettem ki, hót álmos voltam már, a helyzet annyi, hogy telón olvasgatnék random időpontokban, ismeretlen időtartamig. Ami "mute social media" meg "no distraction" appot találtam, mind arról szól, hogy függőket kitiltson a függésükből előre beállított időtartamra, adott helyszíneken, stb-stb, ami nekem sose kell. Olyan meg (6 install-uninstall után feladtam) nem akadt, hogy egy widget, amivel olvasó módba válthatok, meg egy, amivel mondjuk meló módba (jegyzeteimet rendezgetem, de ha jön e-mail, akkor az zavarhat), esetleg este-éjszaka módba (ne is hívjanak, kivéve fehérlista, bár ezt pont tudja a teló is), meg amit csak egy normális, egészséges önkontrollú ember szeretne egyetlen kapcsolóra vagy menüpontra tenni úgy, hogy egyetlen egyszer állítja be az üzemmód sajátosságait. Pécére is jó lenne, de azt külön megkérdem majd, amikor lezajlott a közelgő újratelepítős mizéria.

2020. márc. 2. 18:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Ehhez már valami scriptet kéne írni.

Megpróbálkozhatsz vele az Automate vagy MacroDroid alkalmazással.


Mint írtam, az Ncleaner némítja az értesítéseket (hívás kivételével) ameddig nem engedélyezed őket újra. Értem, hogy neked olyan kéne, amivel különböző "módokba" tudsz kapcsolni, de ilyen nincs.

2020. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!