Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet kapni iphone 8...

Hol lehet kapni iphone 8 töltőkábelt? Nem arany áron

Figyelt kérdés
Csak a kábel kell a töltő fej megvan.

2020. márc. 4. 17:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Biztos van olyan utángyártott, amivel tölt és nem nyavalyog a kiegészítő eredetisége miatt.

Tessék: [link]

2020. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Biztosan az Amazonról fog rendelni ez a szerencsétlen. Meg az árat ha meglátja (plusz postaköltséget), infarktust is kap.
2020. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Majd megoldja, hát kábelt nem nehéz találni. Normális helyeken, ha nem jó még vissza is viheti, ha még mindene megvan (errefelé van ilyen bolt, igaz hogy GSM, de nagyon jófejek a srácok)
2020. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Rendelős nemjó,a mostani is alig tölti és holnap mennék megvenni amiatt tettem fel a kérdést.

Volt egy eredeti meg most egy a Pepcobol van és ez sem jó de mondjuk ez tényleg gagyi már látszatra is

2020. márc. 4. 20:45
 15/23 anonim ***** válasza:

Pepcobol volt nekem is egy ilyen megtörhetetlen kábel, annyi különbséggel hogy az microUSB.

Mai napig jó, csak lassabban tölt (de legalább nem kell másikat venni fél évente).

Mondom, nézelődj szerintem inkább rendesebb GSM-ekben, vagy boltban, és mindenféleképpen kérdezz rá, hogy ha nem működik rendesen akkor visszaviheted-e. Esetleg próbáld ki a boltban, akkor rögtön látod hogy jó-e.

2020. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Morzsi007 ***** válasza:
Van, hogy működik az utángyártott kábel, de a nagyon gagyik vagy olcsók nem fognak. Ilyeneket ne is vegyél Az eredeti kábelek sok éven át működnek hiba nélkül, ami neked volt az nem eredeti volt vagy épp kifogtál egy hibásat. A 8 éves 4S kábel végén a külső szigetelés hiányzott, de még mindig működött. Az 500 Ft-os u.gy. Kábel meg 5 napot bírt, az Alis kábelek jók szoktak lenni.
2020. márc. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

De az eredeti volt a telefonhoz adott kábel volt azt visszavittem,reklamàltam, de kiszúrták a szemem azzal hogy jah sok panasz van rá ...

Kb igazam van de kenjem a hajamra.


Ma veszek valahol mert már muszáj lesz 😀

2020. márc. 5. 08:42
 18/23 anonim ***** válasza:
Soha nem használnék utángyártottat. Ha megnézed egy gyári kábelben jó pár chip van mindkét oldalán, amely többek között védelmet is biztosít a telefon töltésvezérlő ic-jének. Nem értem amúgy ezt a kábel mizériát, nekem itthon 3(!) éve ugyanaz a gyári töltőkábelem. Erről töltök telefont, tabletet, Airpodsot, billentyűzetet, egeret. Semmi baja...
2020. márc. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Akkor szerencséd van nekem a gyári 2honapot bírt ..

A boltban meg elhajtottak a francba kb hogy Ja szoktak vele gondok lenni.


Vettem megint egy olcsót (1200ft volt egy kínai üzletben ) legalább nem kapok idegbajt amikor megint tönkremegy.

Jah a GSM üzletben is ugyanez van ,az összes tokot is mindent ebayről rendeli aztán tovább adja .

2020. márc. 7. 11:16
 20/23 A kérdező kommentje:

Miért azonkívül hogy lehet használni hogy bedugom a konnektorba a másik végét pedig a telefonba ? 😀😀most komolyan hogy másképp lehetne használni?

Nem engem kell beállítani hülyének!!!!!

2020. márc. 7. 12:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!