Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 8-ról mi a...

Alias Robi kérdése:

Xiaomi Redmi Note 8-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék egy ilyen telefont venni, az lenne a kérdésem, hogy nektek mi róla a véleményetek? Megéri megvenni? Mik a negativumai, illetve van-e jobb nála ebben az árkategóriában?

Köszi



2019. nov. 30. 10:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Lenne még egy kérdésem! Melyik most a legjobb telefon 70 ezer forintig bezárólag, vagy ár-érték arányban?
2019. nov. 30. 14:44
 2/7 anonim ***** válasza:

Pont kinézted a legjobbat, szerintem 70 ezer Ft alatt összességében nincs ennél jobb telefon! A Snapdragon 665 - Adreno 610 kombó a létező legjobb hardver ebben az árkategóriában, ez kiegészítve az itt már átlagos szinttel (4/64 GB + bővíthetőség, FHD+ kijelző, 4000 mAh akksi, NFC, 4K videózás) összeségében az egyik legjobb ár-érték arányú telefon a nem noname márkák közül!

70 ezer Ft körül kezdődik legolcsóbban a "nagytesó", vagyis a Redmi Note 8 Pro, ami ár-érték arányban szintén brutálisan jó, önmagában is nagyon szuper, csak épp a processzora rosszabb, sőt, a MediaTek amúgyis a legrosszabb processzormárka a világon!

2019. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%

Mielőtt megvennéd,azétt tudd hogy a miui,amin futnak a xiaomi telók,na az egy reklámmal teli bugos rendszer.

Semmi egyediség nincs a telefonokba,mert csak másolni tudnak.

Vegyél OnePlus 7 et,az kicsit drágább de megéri mivel az oxygen OS egy sokkal stabilabb rendszer

2019. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Utolsó, te mikor használtál utoljára Xiaomit, a kőkorszakban?

Ha meg nem, akkor te valami fincsi vírust nyeltél be, nem a rendszer a rossz.

2019. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Redmi note 4 ét használtam,nem olyan rég 1-2 éve
2019. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A Note 4 nem tudom milyen, de a Note 5 zökkenőmentesen fut, reklám és bármi egyéb probléma nélkül.
2020. jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök neki! :) Akkor csak én fogtam ki...
2020. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!