Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri iphone 7-et venni...

Megéri iphone 7-et venni 2020-ban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kinéztem magamnak az iphone 7-et végül és nekem nagyon tetszik. Főleg a kozmoszfekete. Megérne egyet venni idén? Tervben van még a 8-as is is. Fölötte már nem nagyon, mert nekem drága picit, de ezeknek még pont jó az áruk. a 7-esnél még lehet gond lesz nekem a a jack hiánya, de azt meg lehet szokni egy idő után nem? Ja és a kettő közül 7 vagy 8 szerintetek melyik érné meg jobban? Nektek melyik van a kettő közül és mennyire vagytok megelégedve vele? 22l.



2020. márc. 8. 06:16
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Igen
2020. márc. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kicsit bővebb válaszokat szeretnék...
2020. márc. 8. 06:46
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

SE2-t várd meg. Most hó végén mutatják be. Annyiba fog kerülni mint ezek, úgy is fog kinézni, de belül a legfrissebb hardver lesz benne. Pont emiatt nem szabad már 7-et vagy 8-at venni, mert két hónapon belül ugyanannyi pénzért kapsz sokkal nagyobb tudású vadiúj modellt.

[link]

2020. márc. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
nem
2020. márc. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2-es köszönöm, 1es és 3as nem értitek a szöveget? miért nem lehet bővebb választ adni? hacsak igent vagy nemet tudsz írni ne is fáradj..
2020. márc. 8. 15:24
 6/10 anonim ***** válasza:
te meg ne írj ki ilyen ostoba kérdéseket
2020. márc. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te kérdedezted hogy megéri-e. Mi válaszoltunk? Mi a probléma?
2020. márc. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én meg írtam hogy bővebb választ akarok ennyire ostobáák hogy lehettek? és még én vagyok a hibás ez kész...szívódjatok fel..lusták---
2020. márc. 8. 18:16
 9/10 anonim válasza:
0%

Ne vegyél ifont,csak a hülyéknek van.



Ja várj,ahogy látom te vehetsz kettőt is.

2020. márc. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:D, Örülj neki, hogy válaszoltak páran, lusták xD Az volt a kérdés, hogy megéri-e? Hát baromira nem, de ha szeretnéd írok indoklást is: az iphone 7 2020-as időintervallumban a következő, és ezt megelőző kockázatos informatikai és biztonsági, vagy pedig felhasználói interface miatt nem éri meg, és akkor itt is lennének a következő okaim, amely teljesen a saját, magán véleményemet tükrözi: nem
2020. márc. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!