Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti a felsoroltak közül melyik...

Ti a felsoroltak közül melyik telefont vennétek meg?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! Telenornál vagyok már 4. Éve egy előfizetéses csomagban és most tervezek készüléket is vásárolni a csomaghoz.

Nos amiket kinéztem:

Samsung Galaxy A20E

Huawei Y7 2019

Xiaomi Redmi 8 (nem a 8T hanem a sima 8)

Szerintetek melyiket érné meg jobban megvenni? Mivel mindkettőt 0ft-ért kapnám meg! Kíváncsi vagyok a véleményetekre főleg ha valakinek még van vagy volt is a felsorolt készülékekből valamelyik!

Amire használnám: Internetezés, facebook és messenger,viber, néha néha fotózgatás úgyhogy kamera sem teljesen utolsó szempont bár ebben az árkategóriában tudom hogy nem lesz full full minőség! De nem is ezt várom el persze hanem csak hogy az árához képest legyen jó a kamerája!


2020. márc. 9. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Én Samsungos vagyok,de a Redmit választanám!


Üdv: Ashbdbd

2020. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! Ment a zöld kéz!

Igazából én pedig Huawei párti vagyok mostanában inkább na de elgondolkodtam a samsungon egy lehetséges opcióként,na de valószínűleg a Redmi lesz mivel szüleimnek már kb 1 éve van más fajta de redmi készülékük és nagyon szeretik meg megvannak vele elégedve!

2020. márc. 9. 19:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Na meg a boltos is azt ajánlotta az eladási statisztikájuk alapján!
2020. márc. 9. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Par napja vagyok Redmi 8 tulajdonos. :) En nagyon meg vagyok elegedve vele. Az 5000mAh-es akksi teszi a dolgat, a sebesseg is tokeletes szamomra, en is hasonlo dolgokra hasznalom. A kameraban van pro-mod, ki kell szerintem csak ismerni, hogyan hozhatok ki belole a leheto legjobb kepek. En nyugodt szivvel ajanlom, aztan majd meglatod. :)
2020. márc. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Redmi mindkettőt veri, mivel alsókategóriás készülékek.
2020. márc. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!