Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-t vennétek-e így vagy nem?

Iphone-t vennétek-e így vagy nem?

Figyelt kérdés
Tudom,már uncsi kérdés.Lassan felmondja a szolgálatot a mobilom (Samsung G. Core Prime) es ujat kell vennem. Nem vagyok egy nagy telefonos,a mai mobilok tetszenének,de mindegyik baromi nagy.Ami még nem vészesen nagy és gondolkodom rajtuk: Samsung Galaxy a40 és a Huawei p20 Lite. A kettő teló méretre majdnem ugyanaz, de a Samsungé kisebb valamivél, de drágább is. Ami külsőre viszont Nekem szerelem: Iphone 7 rosegold vagy a 6-os. De jóval drágább, mint az előző két mobil. Na meg "félek" az IOS-tól. (Csak Androidosaim voltak eddig, Nekem tökéletesen megfeleltek.) Szóval: ha ilyen cipőben járnátok, Ti mit tennétek? Megvennétek emiatt az Iphone-t vagy sem? Mondom, Nekem nagyon számít a mérete, ez nem nagy és számomra álomszép...de IOS :O meg az ára... :(

2019. máj. 25. 23:26
1 2
 1/16 anonim válasza:

NEKEM, az ára visszatartó erő, de az iOS sokkal jobban bejön, mint az android.


Céges I7-em van.

2019. máj. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

"Szóval: ha ilyen cipőben járnátok, Ti mit tennétek?"

Hát egész biztosan nem az alapján vennék telefont, hogy mennyire tetszik a külső borítása.

2019. máj. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Értem, köszi!

Első válaszoló: akkor nem bántad meg, hogy nem Androidod van már... (Én tartok tőle, mert nem ismerem.) Meg ezáltal nem is nagyon értem, amikor kb mindenki azt mondja, hogy IOS sokkal jobb, nem térne vissza Androidra, de nyilván ráébredek, ha egyszer bele vágok.

2.válaszoló: nem csak a kinézete számít, de az is sokat számít Nekem.

2019. máj. 26. 00:13
 4/16 anonim ***** válasza:
40%

"kb mindenki azt mondja, hogy IOS sokkal jobb, nem térne vissza Androidra,"

Nálam ez nem igez. Visszatértem, a telóval meg ugyanaz volt a helyzet mint nálad, a páromnak tetszett a kinézete és nem érdekelte hogy milyen rendszer van rajta, csak csörögjön ha hívják a barátnői. Így mindenki jól járt.

A droidról azt kell tudni, hogy kb. 10 ezer féle telón működni képes rendszer, így a felépítése kompromisszumokat igényel a működéssel szemben.

Az ios-t pedig csak ugyanarra a vasra teszik, és egymáshoz optimalizálják, ettől atom stabil és gördülékeny.

DE. Erre egy droid is képes, körültekintően kell hardvert választani, és nem ér meglepetés. A mostani telóm megvásárlása előtt kb 3-4 hónapot szkenneltem a kínálatot, hogy olyat válasszak, ami megfelel az általam támasztott igényeknek. Sikerült. Megjegyzem sohasem vettem olyan telefont, ami frissen jelent meg a kínálatban. Egy év elegendő ahhoz, hogy ismertté váljanak a jó és rossz tulajdonságai.


Szóval a készülékválasztás mindig egyedi, ahogyan az is hogy kinek milyen rendszer tetszik.

Nekem pl. vonóhorgos, tetőcsomagtartős kombi autóm van, másnak kabriója. Mert mások az igények.

Nekem is teszik a kabrió, de nem tudok a tetejére pakolni ha a család megy nyaralni, kétszer kellene fordulni hogy mindent elvigyek.

Szóval kezdj el nyomkodni egy ios rendszerű telót, és közben leltérozd le magadban hogy tudja-e azokat a dolgokat amit elvársz (nem is az hogy tudja, hanem úgy működik-e ahogy az elvárásaidnak megfelel, illetve kell-e komprumisszumot kötnöd az érdekében, mekkorát, stb).

2019. máj. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Akkor inkább vegyél sima P20-at. Nekem jobban tetszik az iOS felhasználói felülete, de a velejáró kötöttség nem, úgyhogy amennyire lehet, az EMUI-t olyanra alakítom.
2019. máj. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!! Nagy segítség Nekem :)

Én szeretem az Androidod, nem is értem azt sem, amikor Iphone-osok lefikázzák. Nekem nem volt vele nagy problémám sosem. És valóban: szeretem, hogy olyanra formázom akár csak a billentyűzetet, amilyenre csak akarom. Meg, hogy tök egyszerűen működik, csak össze dugom a számítógéppel és a fájlokat oda-vissza húzhatom (menthetem) ide-od. Konkrétan egyszerű és nagyszerű. Szerintem, ha lenne egyszer egy IOS rendszerem, biztos, hogy nem fikáznám le az Androidot, akármennyire is bejönne az IOS (de mi van, ha mégsem...:/) Nem vagyok egy nagy telefon őrült, de jó, ha csak úgy simán bármit rátölthetek a telómra (pár játék azért be szokott figyelni, meg youtube-ról zenék-na erre is mondták Iphone-os ismerőseim, hogy Youtube-ról nem lehet csak úgy, "olyan egyszerűen" zenét átkonvertálni, mint az Androidos telókra...) Ugyanakkor meg biztos nagyon jó az IOS, ha már az ember rájött a dolgaira. Na meg egyik Iphone-os ismerősöm is azt mondta, hogy boltokban nyomkodjam, nézegessem és ha amellett döntök, nem árt, ha van mellettem egy Iphone-os, akihez lehet fordulni. (Mondjuk ez azért kissé megijesztett!)

Külsőre meg "csak ne lenne olyan csábító" a többihez képest! :) :(

2019. máj. 26. 11:04
 7/16 anonim ***** válasza:

iPhone 7 esem van , amire használom meg mindenki más zene hallgatás pár kép lövése közösségi média yt netezés

erre igazából bármelyk teló jó

nekem az ios jobban bejön , elötte androidot használtam szóval van rálátásom


iPhone 6 ost nem vennék semmi pénzért mert az nem lett a legjobb teló

7 es egy lényegesen jó telefon , hiába jön mindenki az akkuval sok mindentől függ h meddig bírja az akku nem csak attól hogy mekkora mha , nyilván az első tényező a felhasználás , aztán nyilván ott vannak chip meg ilyenek

viszonnt a samsung a40 hez nem volt szerencsém de a p20 litehoz igen és megkell mondjam hogy a kamera az szutyok, főleg az előlapi

azért mert lite modell nem értem miért kell elcseszni én nem ajánlom szerintem siralmas lett

2019. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem az első apple telefonom 2009-Ben egy iphone 3 GS Volt,abban az időben imádtam a telefont,de utána valamiért úgy gondoltam váltok androidra hogy kipróbáljam milyen,azóta számos androidos telefonom volt (pl galaxy s3,s5,s6 edge) de nem bántam meg hogy visszatértem az IOS-Re egy iphone x készülékkel,nekem valahogy sokkal jobban bevált az IOS és az iphone de ez teljesen egyén függő,válaszd azt amelyik szimpatikusabb :)
2019. máj. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi a välaszokat megint csak!

Voltam bent tegnap a Telekom egyik üzletében, nyomkodtam a 7-es Iphone-t. Hát mit ne mondjak...nagyon tetszett!! Valahogy más, mint az Android. Nem tudnám meghatározni. (Mondom ezt úgy, hogy tökéletesen megvagyok az Androiddal.) Hát a felületét meg kell szokni, azért ezt kb negyed óra alatt nem lehet elsajátítani. Ha jól tudom, a 7-eshez már olyan fülhallgató van, ami nem jack dugós, ezt is töltögetni kell??

Volt a boltban kitéve Samsung Galaxy a40, jó tényleg, meg minden, de mivel mindig Samsungjaim voltak, nem volt túl nagy élmény nézegetni...(sajnos Huawei p20 Lite nem volt kitéve)

Akiknek Iphone-juk van: zenét csak az iTunes-ről lehet rárakni? A zenehallgatás tényleg tökre meríti az aksiját?

2019. máj. 28. 19:04
 10/16 anonim ***** válasza:
Az iOS kifinomultabb, kidolgozottabb. Lágyabbak, gördülékenyebbek az animációk, az átmenetek, szebbek az ikonok, ízlésesebbek a színek, stílusosabbak a betűtípusok. Az Apple telefonok általában kisebbek, kompaktabbak. Nem véletlen, hogy a fiatalokat ennyire vonzza az iPhone. Cserében viszont el kell fogadni a vele járó kötöttségeket. Kérdés hogy te a Samsungnak mennyire használtad ki a variálhatóságát, a hosszabb üzemidőt, hogy könnyen tud kapcsolódni okos tévéhez, hogy Windows PC-vel, másik Android telefonnal egyszerű az adatátvitel?
2019. máj. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!