Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ROM telepítése nem bekapcsoló...

ROM telepítése nem bekapcsoló android telefonra?

Figyelt kérdés
Van egy Navon T503-as telóm. Sok baj volt vele állandóan tele volt vírussal, vírusirtókkal és gyári visszaállítással leszedtem őket ,de idővel mindig visszajöttek. Az utóbbi időben jól működött ,nem láttam felugró reklámokat ,alkalmazásokat. Egyszer mikor feltöltöttem kikapcsolt és azóta nem tudom visszakapcsolni rendesen. Megcsináltam a Wipe data /factory reset-et és a Wipe cache partition-t is ,de csak annyit csinál ,hogy megjelenik a Navon és az android felirat és nem tölt be bármeddig várok is . Egyébként ha felteszem töltőre akkor feltölt rendesen. Korábbi hasonló kérdésben azt írták,hogy egy ROM telepítés megoldhatja a gondot. Viszont a számítógépem nem ismeri fel amikor csatlakoztatom USB-n. Mit lehet vele tenni és hogyan ? ROM-ot hogyan telepíthetek rá?

2020. márc. 11. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Kidobni
2020. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%
2020. márc. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos linket. Az első találati oldalon lévő letöltéseket, telepítéseket végig csináltam lépésről-lépésre. A rom telepítés végén ki is jött a zöld pipa, hogy sikeres volt a művelet. Viszont most nem tudom bekapcsolni. Egyáltalán nem csinál semmit. Mi lehet a baj? Lehet ezzel mit kezdeni?
2020. márc. 11. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Annak amr halott az alaplapja felesleges bszkodni vele
2020. márc. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy elég sz@r a telefon, alapból. De csak azért lett volna jó megjavítani, mert így talán még tudott volna játszani vele az öcsém. Szóval akkor így már kampec, nem segíthet semmi?
2020. márc. 12. 09:39
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jo esellyel flash memoria hibas. Elektronikai hulladek a helyes megnevezese a keszuleknek ilyenkor.
2020. márc. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!